Trilerį uostamiestyje laimėję NKL čempionai pratęsė pergalių seriją (Kiti rezultatai)

Nuotr. Jurbarkas-Karys-Manvesta

Šaltą protą paigoje išlaikę „Jurbarko-Kario-Manvesta“ (6-1) krepšininkai pratęsė pergalių seriją. Povilo Valaičio auklėtiniai svečiuose 77:73 (21:20, 18:18, 15:12, 23:23) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (5-2) ir laimėjo 6 kartą paeiliui.

„7bet-NKL“ čempionų gretose geriausias sezono mačą sužaidė Gintautas Matulis, kurio sąskaitoje per beveik 35 minutes buvo 22 taškai (8/9 dvit., 0/3 trit. 6/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos ir 33 naudingumo balai.

Jam talkino praėjusios savaitės MVP tapęs Karolis Guščikas, kuris per 22 minutes pridėjo 14 taškų (6/10 dvit., 2/3 baud.), 9 sugriebtus kamuolius ir 23 efektyvumo balus.

Artėjant šių rungtynių atomazgai Paulius Beliavičius taikliu tritaškiu leido svečiams lengviau įkvėpti (72:67), tačiau klaipėdiečiai atsakė trimis sėkmingomis atakomis ir išsiveržė į priekį švieslentėje degant 33 sekundėms (73:72).

Tačiau kitoje aikštės pusėje Matulis sėkmingu reidu į baudos aikštelę svarstykles vėl nusvėrė į jurbarkiečių pusę (74:73).

Visgi po „Neptūno-Akvaservis“ pasitarimo sekė dvi lemtingos klaidos šiame susitikime. Rokas Mačiulis sužingsniavo, o po svečių minutės pertraukėlės Radvilas Kneižys dar buvo nubaustas ir nesportine pražanga.

Prie baudų metimų linijos 2 kartus stojęs Tomas Delininkaitis realizavo 3 baudas iš 4 bei pratęsė jurbarkiečių pergalingą žygį – 77:73.

Pajūrio ekipai Mačiulis per 27 minutes pelnė 11 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 16 (2/7 trit., 6 atk. kam.), Rokas Mačiulis (4/4 dvit., 5 atk. kam.) ir Radvilas Kneižys (2/5 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam.) po 11, Ernestas Jonkus 9 (1/5 trit., 6 atk. kam.), Aringas Brazauskas (3/8 dvit.) ir Marius Runkauskas po 8.

„Jurbarkas-Karys-Manvesta“: Gintautas Matulis 22 (8/9 dvit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 33 naud.), Karolis Guščikas 14 (6/10 dvit., 9 atk. kam.), Paulius Danisevičius 12 (2/8 trit., 5 rez. perd.), Justas Nausėdas 7.

Kauno r. "Omega-Tauras-LSU" 80:72 Plungės "Olimpas"

Palangos "Olimpas" 66:48 Kretingos "Kretinga-Rivile"

Vilniaus "Rytas-2" 102:66 Šilutės "Šilutė-PDS.lt"

Šakių "Vytis-VDU" 90:100 Kauno "Žalgiris-2"

Joniškio "Delikatesas" 80:88 Vilkaviškio "Perlas"

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 101:71 Alytaus "Alytus"