„Žalgiris“ pristato prabangų laikrodį klubo 80-mečio jubiliejui
2024–2025 m. sezone Kauno „Žalgiris“ mini savo 80 metų sukaktį. Ta proga daugkartiniai Lietuvos čempionai ir jų ilgamečiai partneriai LAIKRODZIAI.LT pristato išskirtinį, prabanga dvelkiantį bei ilgametes tradicijas ir vertybes puoselėjantį „Breitling“ laikrodį. Šiam garbingam jubiliejui paminėti buvo pasitelktas ikoninis, daugiau nei vienerius metus puoselėtas „Superocean Heritage“ modelio projektas, kurio pagaminta tik tiek vienetų, kiek ir pačiam klubui metų – 80.
„Švęsdami 80-ąjį jubiliejų, šiame sezone krepšinio sirgaliams pristatėme ne vieną naujovę. Tuo pačiu norėjosi sukurti ir vieną išskirtinį bei itin solidų aksesuarą. Tam pasirinkome laiko patikrintus partnerius – LAIKRODZIAI.LT. Tai yra jau trečias mūsų ilgalaikio bendradarbiavimo vaisius. Galima sakyti, kad šis solidus „Breitling“ laikrodis simbolizuoja mūsų gilią istoriją ir nepalaužiamą dvasią“, – teigė Kauno „Žalgirio“ prezidentas Paulius Jankūnas.
Ypatingai sukakčiai – ribotas laikrodžių kiekis
Ši savo srities „sunkiasvorių“ partnerystė unikali, todėl jai buvo pasirinktas mažas, tačiau labai simbolinis laikrodžių tiražas – tiksliai tiek, kiek klubui metų – 80 vnt.
Apart to, kad laikrodžio modelis – legendinis „Breitling Superocean Heritage“, jis buvo pritaikytas Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubui. Ciferblate ir ant nugarėlės matomas komandos logotipas, o pačiam laikrodžiui buvo sukurtas specialus „Black Edition“ įpakavimas.
Tiek pačiame laikrodyje, tiek jo įpakavime dominuoja juoda spalva, o šį faktą indikuoja ir bendras „Breitling x Žalgiris Black Edition“ pavadinimas. Laikrodžio apyrankė ir ciferblatas juodi, o ties 9 valandos indeksu matomas juodai baltas komandos logotipas. Nugarėlės centre išgraviruotas didelis komandos logotipas, o šalia jo – 80-metį menanti frazė bei tikslus laikrodžio serijos numeris, kuris laikrodžiui suteikia pridėtinės vertės ir esant tokiam riboto tiražo produktui, itin svarbus kolekcininkams.
Akį turėtų prikaustyti ir išskirtinis, ilgai puoselėtas įpakavimas, kurio viduje slepiasi ne tik laikrodis, tačiau ir daugybė kitų malonių staigmenų: „Breitling“ identifikacinės ir numeracinės kortelės, originali laikrodžio dėžutė-įpakavimas, „Žalgiris Insider“ Klubo narystė ir „vyšnia ant torto“ – rėminimui skirti jubiliejiniai marškinėliai su 2024–2025 m. sezono žaidėjų parašais.
Jubiliejinį „Breitling x Žalgiris Black Edition“ laikrodį jau galima įsigyti shop.zalgiris.lt ir laikrodziai.lt svetainėse, o atsiimti reikės Dariaus ir Girėno stadione (Perkūno alėja 5) esančioje „Žalgiris Shop“ parduotuvėje, kur laikrodį pirkėjui į rankas įteiks „Žalgirio“ organizacijos atstovas.
Išskirtinis vardas laikrodžių pasaulyje
„Breitling“ savo veiklą pradėjo dar 1884 metais Šveicarijoje ir iki šių dienų išliko kaip vienas didžiausių nepriklausomų laikrodžių gamintojų. Nors kompanija atsirado XIX a., žinomiausius ir pačius ikoniškiausius laikrodžių modelius išleido kito amžiaus 6 dešimtmetyje: aviacijai skirtą „Navitimer“ ir nardymui skirtą „SuperOcean“. Abu šie modeliai kaipmat susilaukė pasaulinio pripažinimo ir būtent dėl jų didžiulės sėkmės „Breitling“ sugebėjo įsitvirtinti šalia pačių garsiausių laikrodžių gamintojų.
XX a. viduryje sparčiai populiarėjo profesionalus nardymas, todėl tuo metu augo ir tam skirtų prietaisų poreikis. Kadangi rinkoje nebuvo didelės nardymui skirtų laikrodžių pasiūlos, 1957 m. „Breitling“ pristatė net du „SuperOcean“ modelius, kurie ne tik atitiko visus entuziastų lūkesčius, tačiau ir juos viršijo. Šie laikrodžiai turėjo 200M vandens atsparumą ir skirtingai nuo konkurentų gaminamų nardymui skirtų laikrodžių – ne tik nepriekaištingai ir tiksliai išdirbtas detales, tačiau ir itin estetišką išvaizdą, kuri kaip mat užkariavo profesionalių bei narų mėgėjų simpatijas.
Šie laikrodžiai turėjo itin didelius apskritus ir trikampius valandos indeksus, kurie jiems suteikė ne tik vizualinį išskirtinumą, tačiau ir gerą skaitomumą (tai itin svarbu po vandeniu). Taip pat, laikrodžiai turėjo kokybišką korpuso žiedą, kurio pagalba galima buvo tiksliai pamatuoti nardymo laiką, o pats 39 mm laikrodžio korpusas buvo suprojektuotas taip, kad ne tik gražiai atrodytų, bet ir patogiai „sėdėtų“ ant naro riešo.
Verta paminėti, kad sulig metais „SuperOcean“ daugiausiai keitėsi korpuso dydis, kuris didėjo tačiau kitos detalės išliko labai panašios – atspindinčios pirminę prietaiso paskirtį ir estetiškumą. Ir, žinoma, turbūt svarbiausias faktas – šis modelis ilgainiui tapo „diver“ stiliaus laikrodžių ikona, pagal kurio elementus kiti gamintojai sukūrė daugybę panašių laikrodžių modelių. Šiomis dienomis „naro“ stiliaus laikrodžiai yra vieni populiariausių, nors dažniausiai jie naudojami nebe kaip funkciniai nardymo prietaisai, o kaip solidūs aksesuarai, pabrėžiantys juos nešiojančiųjų stilių ir išskirtinumą.
Zalgiris.lt