„Neptūno“ kapitonas dalyvauja Seimo rinkimuose

Kėdainiuose įvykusiame Darbo partijos suvažiavime patvirtinti kandidatai rinkimuose į Seimą.Tarp Baltijos rinkimų apygardos kandidatų yra ir ilgametis Klaipėdos "Neptūno" žaidėjas Simas Galdikas.

Krepšininkas su pertraukomis Klaipėdos miesto komandoms atstovavo net 12 sezonų, o pastaruosius du sezonus nešiojo "Neptūno" kapitono raištį.

Praėjusį LKL sezoną 203 cm ūgio ir 113 kg svorio galiūnas fiksavo po 6,3 taško bei 2,6 atkovoto kamuolio, tuo metu Čempionų lygoje – 8,4 taško, 5,3 atkovoto kamuolio bei 11,5 naudingumo balo per 18,6 minutės.

Neseniai 33 metų veteranas pratęsė kontraktą su "Neptūnu" dar vienam sezonui.

"Esu laimingas, kad suradome kompromisą. Klubui atėjo sunkus metas, aš esu klaipėdietis ir ilgametis komandos žaidėjas, tad noriu padėti, kad kuo greičiau išliptume iš šios duobės. Noriu, kad pasiektume aukštumas, kuriose buvome praeityje. Klaipėdos miestas ir "Neptūno" klubas man yra labai svarbūs. Tikiu, kad kartu mes nuveiksime dar daug. Stengsiuosi prisidėti kuo galėdamas – tiek patirtimi rūbinėje jaunoje komandoje, tiek aikštelėje siekiant pergalių", – teigė Simas Galdikas.

Eurobasket.lt