„Palangos Kuršiuose“ – dar du naujokai

Artėjančiam NKL sezonui besiruošianti „Palangos Kuršių“ ekipa tęsia komplektacijos darbus ir pasipildė dar dviem naujokais.Klubas oficialiai paskelbė, kad buvo sudarytos sutartys su dviem puolėjais: 23-ejų 203 cm ūgio Jonu Stakeliūnu ir 20-mečiu 200 cm ūgio Ginu Mulevičiumi.

J. Stakeliūnas į Lietuvą grįžta iš NCAA pirmenybių, kur atstovavo Dartmoutho universitetui. Jame krepšininkas fiksavo 1,6 taško ir 0,6 atkovoto kamuolio statistiką.

Tuo metu G. Mulevičius praėjusį sezoną žaidė RKL pirmenybėse ir gynė Klaipėdos LCC komandos garbę. Per 21-erias rungtynes krepšininkas fiksavo 13,1 taško (44 proc. dvit., 30 proc. trit.), 7,2 atkovoto kamuolio, 3,3 rezultatyvaus perdavimo ir 14,5 naudingumo balo statistiką.

***

„Palangos Kuršių“ klubas pristatė dar vieną komandos naujoką.

Juo tapo 20-metis 190 cm ūgio gynėjas Ernestas Jaškus, kuris iki šiol žaidė Regionų krepšinio lygoje (RKL).

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) debiutuosiantis E. Jaškus praėjusį sezoną gynė Klaipėdos LCC komandos garbę, o RKL pirmenybėse per 30 sužaistų rungtynių vidutiniškai rinko po 15 taškų (51 proc. dvit., 33 proc. trit.), 5,4 atkovoto kamuolio, 2,6 rezultatyvaus perdavimo ir 17 naudingumo balų.

Palangos komandą sustiprino Mantvydas Žukauskas ir Chase‘as Harleris. Kiek anksčiau klubas pranešė, kad ekipos gretose taip pat pavyko išlaikyti Aidą Viskontą bei Robertą Keliačių.

NKLyga.lt