FIBA 3x3 Pasaulio turo finalines varžybas „Juventus“ pradėjo pergale (Šakių klubas - pralaimėjo)

Džedoje startavusiame FIBA 3 × 3 World Tour turnyre, D grupės kovas pergale pradėjo Utenos „Juventus-Uniclub“ krepšininkai. Jie pirmose rungtynėse 21:16 įveikė „HY Harlem“ ekipą.

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Vytautas Šulskis, įmetęs 10 taškų. Ignas Vaitkus surinko 5 taškus, o pergalingus taškus pelnęs Žygimantas Skučas – 4.

19 valandą 55 minutės su NY „Harlem“ komanda susitiks ir Šakių „Vyčio-Gulbelės“ krepšininkais, o vakarą vainikuos Lietuvos ekipų tarpusavio dvikova, kuri prasidės 21 valandą 55 minutės.

Džedoje vykstančiame FIBA 3×3 World Tour turnyre, D grupėje, Šakių „Vyčio-Gulbelės“ krepšininkai po atkaklios kovos ir pratęsimo 19:21 nusileido NY Harlem“ ekipą.

Šakių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Aurelijus Pukelis, kuris surinko 7 taškus. Paulius Beliavičius įmetė 6 taškus, Šarūnas Vingelis – 5.

Abiejų Lietuvos komandų akistata prasidės 21 val. 55 min.