„Žalgiris-2“ iš Klaipėdos grįžta su pergale (Kiti rezultatai)

Nuotr. D. Lukšta / NKL

Keturioliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (14-6) krepšininkai. Jie svečiuose užtikrintai 75:59 (20:17, 17:15, 22:18, 16:9) susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ (5-10).

Kauniečių komandai vadovavo trenerio asistentas Dalius Lubys, kadangi kiti trenerio štabo nariai užsikrėtė COVID-19 virusu.

Klaipėdiečiams nepadėjo Nojus Mineikis, Adomas Sidarevičius ir Petras Piekus.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms po Gedimino Leščiausko tritaškio „Neptūnas-Akvaservis“ atsiliko tik 3 taškais (48:51), bet tuomet „Žalgiris-2“ spurtavo 11:2 ir įgijo dviženklę persvarą (62:50), kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 16 (3/4 trit.), Gediminas Leščiauskas 11, Mintautas Mockus, Gabrielius Mažeika (6 atk. kam.) ir Matas Vaitkus po 9.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 16 (4/7 trit., 5 per. kam.), Giedrius Bergaudas 14 (6/7 dvit.), Justinas Ramanauskas 11, Vitalijus Kozys (7 atk. kam.) ir Karolis Babušis po 9.

Palangos "Kuršiai" 87:101 Jonavos "CBet"

Šilalės "Lūšis" 47:77 Gargždai

Mažeikių "Ereliai" 73:88 Šilutė

Telšiai 92:67 Molėtų "Ežerūnas-Atletas"

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 68:74 Vilkaviškio "Perlas"