NKL: 55 minučių trileris, trigubi dubliai ir rezultatyvumo rekordas

Nuotr. Dainius Lukšta / NKL

55 minučių kova, du trigubi dubliai, įspūdingi Šakių „Vyčio“ aukštaūgių pasirodymai, Jonavos „CBet“ rezultatyvumo rekordas – tai ir daugiau – tradicinėje NKL – VIKINGLOTTO savaitės apžvalgoje.

Krepšinio spektaklis Gargžduose. Įspūdingame trijų pratęsimų pareikalavusiame trileryje namuose žaidę „Gargždai“ 119:115 (22:25, 22:24, 23:14, 20:24, 14:14, 4:4, 14:10) nukovė Šakių „Vytį“ bei nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Lemiamą rungtynių metimą likus 34 sekundėms pataikė Ernestas Bružas.

Lemiamas metimas:

Trigubas dublis. 55 minutes trukusiame Mače su „Vyčiu“ gargždiškių komandoje Deividas Anužis pasiekė trigubą dublį. Įžaidėjas surinko 18 taškų (2/7 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud.), 11 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.

Pukelio šou. „Vyčio“ gretose mače su „Gargždais“ išsiskyrė įspūdingą pasirodymą surengęs A. Pukelis, kuris surinko 34 taškus (10/16 dvit., 2/3 trit., 8/11 baud.), 20 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, 8 išprovokuotas pražangas, 3 klaidas ir 47 naudingumo balus.

Sugrįžimas. Po priverstinės pustrečios savaitės pertraukos į aikštę grįžusi Jonavos „CBet“ iškovojo pergalę. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose po kovos iki paskutinių akimirkų 70:66 įveikė „Telšių“ krepšininkus. Nugalėtojams Darius Tarvydas užfiksavo 18 taškų ir 26 naudingumo balų statistiką.

Trigubas dublis 2. Jonavos „CBet“ komandoje trigubą dublį užfiksavo puolėjas Darius Tarvydas. Jis susitikime su Joniškio „Delikatesu“ per 25 minutes įmetė 11 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 5 kamuolius ir surinko 37 naudingumo balus.

Rekordas. „CBet“ dvikovą su „Delikatesu“ laimėjo 126:83. 126 taškai yra naujasis šio sezono NKL – VIKINGLOTTO rekordas. Prieš tai geriausias rezultatas priklausė „Gargždams“, pelniusiems 119 taškų.

126 taškai lygoje tapo geriausiu rezultatu nuo 2018 metų kovo mėnesio, kai Šakių „Vytis“ mače su „Palanga“ įmetė 135 taškus.

Debiutas. Jonavos „CBet“ komandoje debiutavo Edvinas Šeškus. Jis susitikime su „Delikatesu“ per 25 minutes surinko 20 taškų (10/13 dvit., 0/2 trit., 0/2 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei įsirašė 23 naudingumo balus.

Duetas. Palangos „Kuršius“ į pergalę svečiuose 87:75 prieš „Šilutę“ vedė Mantvydo Žukausko ir Roberto Keliačiaus duetas. Pirmasis surinko 26 taškus (4/4 dvit., 4/9 trit.), o R. Keliačius pridėjo 22 taškus (5/7 dvit., 3/4 trit.).

Pergalių serijos. Šiuo metu ilgiausias pergalių serijas NKL – VIKINGLOTTO fiksuoja po keturis sykius iš eilės laimėjusios Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ir Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipos. Marijampoliečiai su 17 pergalių pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą, o klaipėdiečiai su 9 pergalėmis yra 10 pozicijoje.

Brolio pasirodymas. Šakių „Vyčio“ komandoje dvikovoje su Joniškio „Delikatesu“ dominavo Darjušas Lavrinovičius. Jis per 27 minutes realizavo 7 iš 7 dvitaškių, 6 iš 7 tritaškių, 3 iš 3 baudų ir pelnė 35 taškus bei surinko 47 naudingumo balus.

„Vyčio“ vedlys pagerino asmeninius pelnytų taškų ir naudingumo rekordus NKL – VIKINGLOTTO čempionate. 47 naudingumo balų pasirodymas – trečias geriausias lygoje šį sezoną.

Debiutas 2. Praėjusią savaitę Šakių „Vytyje“ debiutavo iš „Šilutės“ persikėlęs Mindaugas Stašys. Jis susitikime su Joniškio „Delikatesu“ per 17 minučių surinko 3 taškus (1/4 trit.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lūšies“ pergalės. Sezoną pradėjusi 20 pralaimėjimų paeiliui serija, Šilalės „Lūšis“ po to sugebėjo laimėti du mačus iš eilės, o praėjusią savaitę namuose įveikė Joniškio „Delikatesą“. Ekipą į pergalę vedė 20 taškų pelnęs, 7 kamuolius sugriebęs ir 31 naudingumo balą surinkęs Ignas Daukšys.

Pergalingas momentas. Kauno „Žalgiriui-2“ pergalę prieš Šilalės „Lūšį“ išplėšė Justinas Ramanauskas. Iki mačo pabaigos likus 80 sekundžių „Žalgiris-2“ dar atsiliko 5 taškais (82:87), bet Mantas Rubštavičius pelnė dvitaškį, J. Ramanauskas surinko 7 taškus paeiliui, o paskutinį tašką – paskutinę sekundę stovint prie baudų metimų linijos. Taip gynėjas savo komandai padovanojo pergalę 91:90.