Š. Valuntos benefisas atvedė Vilkaviškio klubą į triuškinančią pergalę prieš „Vytį“ (Kiti rezultatai)

Šarūnas Valunta buvo nesustabdomas, o jo vedamas Vilkaviškio „Perlas“ (7-5) „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse iškovojo pergalę.

Karolio Ambramavičiaus auklėtiniai išvykoje 105:81 (32:19, 20:24, 29:19, 24:19) sutriuškino Šakių „Vyčio“ (6-6) krepšininkus.

Mačą nuo pat pradžių kur kas sėkmingiau pradėjo „Perlas“, kuris pasiuntė šakiečius į nokdauną bei pirmojo kėlinio pabaigoje po Š. Valuntos dvitaškio įgijo 15 taškų pranašumą (32:17).

Antrajame ketvirtyje „Vytis“ kiek reabilitavosi, o Augustino Mikšto tritaškis nukirpo šeimininkų deficitą iki 7 taškų (43:50).

Visgi pergalės svečiai iš rankų nepaleido. K. Abramavičiaus auklėtiniai po pertraukos sužaidė puikią 10 minučių atkarpą, kurią laimėjo 29:19, o po Manto Šerkšno tolimo šūvio persvara pasiekė 19 taškų (81:62).

Per likusį laiką „Perlas“ toliau dominavo ir sutriuškino varžovus.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė nesulaikomas Š. Valunta, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 28 taškai (8/11 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų ir 36 naudingumo balai.

Šakiečiams Augustinas Mikštas per 25 minutes pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Aurelijus Pukelis taip pat pelnė 22 taškus (8/11 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 27 naudingumo balus.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis (8/11 dvit., 10 atk. kam., 27 naud.) ir Augustinas Mikštas (6/7 dvit., 7/10 baud., 9 atk. kam., 29 naud.) po 22, Paulius Semaška 11 (4/7 dvit., 4 kld.), Karolis Kokoška 10 (2/8 trit.).

„Perlas“: Šarūnas Valunta 28 (8/11 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud., 10 rez. perd., 36 naud.), Augustinas Venckus 22 (4/7 dvit., 4/6 trit.), Mantas Šerkšnas 16 (4/10 trit.), Ernestas Naruševičius 13 (6/7 dvit., 11 atk. kam.), Rokas Stankevičius 12 (5/7 dvit.).

Kauno r. "Atletas" 74:59 Palangos "Kuršiai"

Joniškio "Delikatesas" 103:71 Vilniaus "Perlas-Energija"

Šilutės "Šilutė" 86:68 Kretingos "Kretinga"

Gargždų "Gargždai" 73:63 Mažeikių "Mažeikiai"

Kauno "Žalgiris-2" 84:80 Telšių "Telšiai"