G. Žiemelio klubo startas - kitą sezoną: ar laukiate debiuto? (Apklausa)

G. Žiemelio klubo startas - kitą sezoną: ar laukiate debiuto? (Apklausa)

Stopkadras ir FIBA nuotr.

Kaip jau rašėme sausio mėnesio pradžioje, vienas turtingiausių Lietuvos žmonių Gediminas Žiemelis galutinai apsisprendė, jog kurs naują krepšinio klubą Vilniuje bei aiškėja naujos komandos starto pradžia.Krepsiniozinios.lt žiniomis, naujasis Vilniaus klubas startuos jau kitą sezoną ir žais LKL čempionate, o tikslas bus vienas - tapti čempionais.

Pirmą sezoną klubo biudžetas numatomas apie 5 mln. eurų, o vėliau jis turėtų didėti iki 20 mln. eurų.

G. Žiemelis viliasi, kad per artimiausius du metus klubas gaus galimybė žaisti Eurolygoje.


Krepsiniozinios.lt kviečia išsakyti savo nuomonę, ar laukiate naujo G. Žiemelio klubo starto?

Naujuoju klubo sporto direktoriumi turėtų tapti Rimantas Kaukėnas.Tuo metu Broliams Lavrinovičiams priklausanti UAB „LavTwins“ dar vasarą įregistravo du naujus prekės ženklus, kurie gali tapti naujos Vilniaus krepšinio komandos pavadinimais.

„Verslo žinių“ žurnalistė Rūta Balčiūnienė praneša, kad Valstybiniam patentų biurui buvo pateiktos paraiškos įtvirtinti „BC Vilkai“ ir „BC Wolves“ pavadinimus.

Anksčiau UAB „LavTwins“ įregistravo „BC Vilnius City“ ir „BC Vėjas“ vardus.

Tuo tarpu G. Žiemelis įregistravo naują juridinį vienetą - akcinė bendrovė „Basketball Holding Company“, kurios būstinė nurodyta Ozo g. 14.


Primename, kad Gediminas Žiemelis anksčiau parodė, kokiais automobiliais važinės naujosios Vilniaus ekipos žaidėjai. Apie tai skaitykite čia.

"Avia Solution Group" valdybos pirmininko G.Žiemelio turtas vertinamas 1,2 mlrd. eurų.Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: