Nervingos savaitės rungtynės: techninių pražangų virtinė ir „Atleto“ triumfas (Kiti rezultatai)

Nuotr. Kauno r. „Atletas“ / NKL

„7bet-NKL“ čempionate praūžė dar vienerios savaitės rungtynės. Emocijų kupinoje dvikovoje pergalę šventė Kauno r. „Atletas“ (16-11).

Gyčio Sirutavičiaus vedamas klubas namie 88:78 (24:16, 18:20, 22:28, 24:14) po permainingos kovos įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (14-14).

Šiose rungtynėse technines pražangas užsidirbo Ignas Juškevičius, Gytis Sirutavičius ir du kartus „Perlo“ suolelis.

Per pirmąsias 5 mačo minutes „Perlo“ metimai skriejo pro šalį, tad Kauno r. komanda gana lengvai išsiveržė į priekį (10:0), o iki kėlinio pabaigos persvaros neiššvaistė (24:16).

Vis tik Vilkaviškio ekipa iki ilgosios pertraukos puolime pralaužė ledus ir po Augustino Venckaus baudų metimų deficitas aptirpo iki vieno taiklaus metimo (34:37).

Trečiajame ketvirtyje „Perlo“ snaiperiai pataikė 6 iš 8 tritaškių (59:54), bet po krepšiu karaliavo „Atletas“, kuris išlygino rezultatą (64:64).

Lemiamame kėlinyje Karolis Babkauskas smeigė 2 tritaškius paeiliui ir inicijavo spurtą 13:2 (77:66), į kurį Vilkaviškio krepšininkai per likusį rungtynių laiką atsakyti nesugebėjo.

Kauno r. komandai Karolis Babkauskas per 31 minutę pelnė 12 taškų (1/1 dvit., 3/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo G. Sirutavičius, per 26 minutes pelnęs 21 tašką (1/3 dvit., 5/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Mantas Šerkšnas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 22 taškai (3/6 dvit., 3/5 trit., 7/7 baud.), 3 atkovoti kamuoliai bei 26 naudingumo balai.

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 21 (5/9 trit.), Aidas Kavaliauskas 16 (5/8 dvit., 1/6 trit., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Karolis Babkauskas (3/8 trit., 6 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Ignas Juškevičius (4/6 dvit., 5 atk. kam.) po 12, Egidijus Dimša 8 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Amandas Urkis ir Julius Liesis (2/5 trit.) po 7.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 22 (3/5 trit., 7/7 baud., 2 blok., 26 naud.), Augustinas Venckus 19 (4/7 dvit., 2/4 trit., 5/7 baud., 5 rez. perd., 4 kld.), Grant Merritt Lozoya 10 (4/8 dvit., 4 kld.).

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 95:73 Gargždų "Gargždai"

Šilutės "Šilutė" 92:81 Telšių "Telšiai"

Mažeikių "Mažeikiai" 63:67 Vilniaus "Perlas-Energija"

Joniškio "Delikatesas" 82:72 Kretingos "Kretinga"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 70:77 Šakių "Vytis"