Solidų pranašumą vėjais paleidę „Gargždai“ gelbėjosi paskutinę minutę (Kiti rezultatai)

Nuotr. BC Gargždai / NKL

Svarbiausiu metu pranašumą barstę „Gargždai“ (23-6) pergalės iš rankų „7bet-NKL“ čempionate nepaleido.

Pauliaus Juodžio auklėtiniai namie 79:75 (31:16, 26:23, 11:15, 11:21) nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“ (14-15).

Eilinę pergalę įsirašę „Gargždai“ pratęsė Vilkaviškio ekipos pralaimėjimų seriją iki trijų. Gargždų ekipa turnyrinėje lentelėje žengia trečia, o „Perlas“ – septintas.

Gargždų komandai Mindaugas Stašys per 38 minutes pelnė 15 taškų (2/6 dvit., 2/9 trit., 5/7 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Benas Ilevičius, per 25 minutes pelnęs 17 taškų (1/6 dvit., 4/9 trit., 3/5 baudų). Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Augustinas Venckus, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 17 taškų (2/6 dvit., 4/11 trit., 1/1 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Gargždai“ įspūdingai pradėjo rungtynes ir dar pirmajame kėlinyje ruošėsi triuškinti varžovus (24:6). Antrajame kėlinyje šeimininkai dar labiau padidino apsukas ir įgijo rekordinį 22 taškų pranašumą (49:27).

Gargždiškių situaciją atrodė pakankamai gera ir trečiajame ketvirtyje, per kurį „Perlas“ priartėjo nežymiai (54:68). Vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui intriga iškart atgijo – Vilkaviškio klubas spurtavo 15:3 ir iš „Gargždų“ pranašumo liko vos du taškai (71:69).

Likus pusantros minutės Rokas Stankevičius pataikė baudas ir rezultatas tapo lygus (75:75). Likus 38 sek. „Gargždų“ ekipai baudas sumetė M. Stašys (77:75), o varžovai neužpuolė. Galiausiai likus 8 sek. dvitaškiu rungtynes uždarė tas pats M. Stašys.

„Gargždai“: Benas Ilevičius 17 (4/9 trit., 8 atk. kam.), Arvydas Kačinas 16 (5/9 dvit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 2 blok.), Mindaugas Stašys 15 (2/9 trit., 5/7 baud., 6 atk. kam., 9 rez. perd., 4 kld.), Marius Runkauskas 13 (4/10 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Dovydas Romančenko 8 (4/6 dvit.).

„Perlas“: Augustinas Venckus 17 (4/11 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Mantas Šerkšnas 15 (1/6 trit., 6/6 baud.), Rokas Stankevičius 14 (6/8 dvit., 0/6 trit., 13 atk. kam.), Šarūnas Valunta (2/6 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Nedas Kancleris (2/3 trit.) po 8.