„Gargždus“ nukovę „Žalgirio“ dubleriai išsaugojo šeštąją vietą (Kiti rezultatai)

Skambią pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Kauno Žalgiris-2“ (17-21).

Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 80:67 (17:19, 22:15, 24:8, 17:25) nugalėjo „Gargždus“ (29-9).

Iškovoję pergalę, žalgiriečiai išliko šeštoje turnyrinės lentelės vietoje ir aštuntfinalyje susitiks su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“, kuris liko dvyliktas.

Trečiąją vietą iškovoję „Gargždai“ pateko tiesiai į ketvirtfinalį.

Mačą kauniečiai perlaužė trečiajame kėlinyje, kurio metu galingai spurtavo 24:8 bei susikrovė 21 taško persvarą (63:42).

Kauno komandai Motiejus Krivas per 26 minutes pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių bei surinko 22 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mantas Rubštavičius, per 23 minutes pelnęs 13 taškų (1/6 dvit., 3/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 9 naudingumo balus.

Gargždai ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Stašys, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 14 taškų (3/9 dvit., 0/3 trit., 8/9 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 13 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Titas Sargiūnas (5/8 dvit., 0/5 trit., 4 rez. perd., 5 kld.) ir Gytis Nemeikša (2/2 trit.) po 10, Motiejus Krivas 9 (4/6 dvit., 14 atk. kam., 2 blok.), Nedas Montvila (2/2 trit.), Liutauras Lelevičius (6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Matas Repšys (5 atk. kam.) po 8.

„Gargždai“: Ernestas Jonkus 15 (4/7 dvit., 4 rez. perd.), Mindaugas Stašys 14 (3/9 dvit., 8/9 baud., 6 rez. perd.), Mantas Ruikis (2/7 trit.) ir Ernestas Bružas (4/7 dvit.) po 9, Dovydas Romančenko 8 (3 per. kam.).

Kauno r. "Atletas" 67:84 Telšių "Telšiai"

Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 120:87 Vilkaviškio "Perlas"

Joniškio "Delikatesas" 69:114 Šakių "Vytis"

Mažeikių "Mažeikiai" 101:47 Kretingos "Kretinga"

Palangos "Kuršiai" 76:60 Vilniaus "Perlas-Energija"