Įspūdinga serija: legionieriaus metimas atvedė „Mažeikius“ į ketvirtfinalį

Įspūdingą pergalę ir bilietą į ketvirtfinalį „7bet-NKL“ čempionate iškovojo „Mažeikiai“.

Rimanto Grigo auklėtiniai namie 77:75 (21:21, 18:20, 22:20, 16:14) parklupdė Vilkaviškio „Perlą“ ir laimėjo aštuntfinalio seriją 3-1.

Likus 50 sekundžių po Karolio Babušio tritaškio iš kampo mažeikiškiai nutolo per 5 taškus (75:70), tačiau tuomet Rokas Stankevičius smeigė tritaškį, Jonas Paukštė sužingsniavo, o likus 5 sekundėms tas pats R. Stankevičius metimu iš po krepšio išlygino rezultatą (75:75).

Po pertraukėlės Modestas Žaunieriūnas išsimetinėjo kamuolį iš už šoninės linijos, perdavė jį Ordane Kanda-Kanyinda, kurio metimas likus 3 sekundėms iš kampo skrodė tinklelį (77:75)

„Perlas“ dar turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau Robertas Subotkevičius perėmė kamuolį ir mažeikiškiai triumfavo.

Ketvirtfinalyje „Mažeikiai“ susidurs su „Telšių“ klubu.

Mažeikių komandai Karolis Babušis per 34 minutes pelnė 16 taškų (2/7 dvit., 4/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo R. Subotkevičius, per 30 minučių pelnęs 19 taškų (5/8 dvit., 3/3 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Ginas Mulevičius, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 11 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit., 0/2 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 17 naudingumo balų.

„Mažeikiai“: Robertas Subotkevičius 19 (5/8 dvit., 3/3 trit.), Karolis Babušis 16 (2/7 dvit., 4/4 trit., 4 rez. perd.), Medas Kuprijanovas 12 (8/8 baud., 8 atk. kam.), Ordane Kanda-Kanyinda 10 (5/6 dvit., 6 rez. perd.).

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 15 (3/9 trit., 4 kld.), Augustinas Venckus 14 (4/8 dvit., 1/6 trit.), Grantas Lozoya (4/10 dvit., 4 rez. perd.) ir Ginas Mulevičius (4/4 dvit., 9 atk. kam.) po 11, Rokas Stankevičius 8 (8 atk. kam., 6 kld.).