„Kibirkštis-MRU“ finale po atkaklios kovos nusileido čempione tapusiai TTT

Nuotr.: E. Šemiotas / Moterulyga.lt

Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ Baltijos lygos finale kibo į atlapus Eurolygoje kovojančiai Rygos TTT komandai, kuriai atstovauja Daugilė Šarauskaitė.

Gitauto Kievino auklėtinės Jonavoje vykusio finalo ketverto rungtynėse dėl trofėjaus 62:68 (11:23, 20:14, 18:18, 13:13) nusileido viešnioms iš Latvijos.

Turnyro bronza pasidabino Klaipėdos „Neptūnas“, kuris mače dėl trečiosios vietos 72:68 per pratęsimą nugalėjo Rygos Stradinio universiteto atstoves.

Vilnietės startavo vangiai ir pirmąjį kėlinį pralaimėjo dvigubai – 11:23.

Visgi lietuvėms po ilgosios pertraukos pavyko pavyti varžoves ir „Kibirkštis-MRU“ trečiajame ketvirtyje minimaliai pirmavo 48:47. Bet tada Rygos komanda spurtavo net 17:3 ir nulaužė rungtynes – 66:52.

D. Šarauskaitė žaidė starto penkete, aikštėje praleido 27 minutes, įmetė 12 taškų (5/6 dvit., 2/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 metimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Naudingiausia žaidėja pripažinta Ieva Pulvere, per 34 minutes pelniusi 20 taškų (2/5 dvit., 4/9 trit.). Ji taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Justina Miknaitė per 33 minutes pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 2/3 trit., 5/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

„Kibirkštis-MRU“: Justina Miknaitė 19 (4/7 dvit., 2/3 trit., 5/8 baud., 8 atk. kam., 5 kld.), Gabrielė Šulskė (0/5 trit., 9/10 baud., 4 kld.) ir Gerda Raulušaitytė (3/8 dvit., 6 atk. kam.) po 9, Karolina Kazočiūnaitė 8 (2/3 trit.), Eglė Zabotkaitė 7.

TTT: Ieva Pulvere 20 (4/9 trit., 4 per. kam., 5 kld.), Jasmine Thomas 16 (6/14 dvit., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Daugilė Šarauskaitė 12 (5/6 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.).