Mačą spurtu 19:0 užbaigęs „Atletas“ išplėšė lemiamas rungtynes

Nuotr. „Atletas“ / NKL

Iki mačo pabaigos likus 6 minutėms „Šilutė“ priartėjo iki 4 taškų deficito, tačiau tai buvo viskas, ką pirmadienio vakarą Garliavoje nuveikė Kęstučio Mačijausko auklėtiniai.

Per likusias minutes Kauno r. „Atleto“ krepšininkai spurtavo 19:0, laimėjo „7bet-NKL“ ketvirtfinalio rungtynes 90:67 (28:22, 21:18, 22:20, 19:7) ir išplėšė lemiamą serijos mačą.

Šiuo metu serijos iki 3 pergalių rezultatas yra lygus 2-2. Lemiamos rungtynės trečiadienį 18 val. vyks Šilutėje.

Šios poros nugalėtojas „7bet-NKL“ finalo ketverte Palangoje balandžio 21 d. pusfinalyje susitiks su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Finalų diena – balandžio 23 d.

„Atletas“ nuo mačo pradžios įgijo persvarą, po antrojo kėlinio turėjo 9 taškų persvarą, po trečiojo – 11 taškų pranašumą.

„Šilutę“ lemiamas 10 minučių pradėjo atkarpa 7:0 ir priartėjo iki 4 taškų (67:71), bet daugiau taškų nepelnė.

Per paskutines 6 minutes Gytis Sirutavičius pelnė 4 taškus, Martynas Linkevičius, Aidas Kavaliauskas ir Arijus Adomauskas smeigė po tritaškį, o dviem taškais pasižymėjo Ignas Juškevičius, Dominykas Bučas ir Arminas Puišys.

Kauno r. komandai Martynas Linkevičius per 33 minutes pelnė 19 taškų (4/4 dvit., 3/6 trit., 2/3 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 26 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 11 taškų (4/8 dvitaškiai, 3/11 baudų metimai), 10 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 15 naudingumo balų.

„Atletas“: Martynas Linkevičius 19 (4/4 dvit., 3/6 trit., 12 atk. kam., 26 naud.), Ignas Juškevičius 17 (7/10 dvit., 8 atk. kam., 5 kld.), Gytis Sirutavičius 12 (1/5 trit., 5/5 baud.), Rolandas Alijevas 10, Aidas Kavaliauskas 9 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Karolis Babkauskas 7.

„Šilutė“: Linas Lekavičius 13 (5/10 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Tomas Balčiūnas (4/8 dvit., 3/11 baud., 10 atk. kam.) ir Deividas Anužis (3/7 dvit.) po 11, Delante Jonesas (1/7 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 4 kld.) ir Mykolas Dieninis po 8, Valdas Vasylius 7.