Lietuvos krepšinio federacija ir „Antėja“ pratęsė sėkmingą bendradarbiavimą (VIDEO)

Lietuvos krepšinio federacija ir „Antėja“ pratęsė sėkmingą bendradarbiavimą (VIDEO)

LKF nuotr.

Antradienio popietę Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir medicinių tyrimų laboratorija „Antėja“ pratęsė jau ne vienerius metus trunkantį sėkmingą bendradarbiavimą, o parašais ant sutarties tai įtvirtino LKF prezidentas Vydas Gedvilas ir „Antėja“ generalinis direktorius Vidas Gedutis.„Mums tai labai reikalingi partneriai. Pastaruosius du metus turėjome COVID–19 pandemijos laikotarpį, kur buvo itin svarbūs jūsų testai, išvados ir mūsų sportininkų sveikatos priežiūra. Pratęsdami sutartį įsipareigojame pristatyti jūsų gerus darbus“, – nenutrunkančiu bendradarbiavimu džiaugėsi LKF prezidentas Vydas Gedvilas.

„Džiaugiamės, jog galime būti naudingi aukšto meistriškumo sportininkams. Taip pat, tuo pačiu prisidėti prie religijos numeris vienas Lietuvoje ir būti kartu su jumis“, – po sutarties pratęsimo mintimis dalijosi „Antėja“ generalinis direktorius V. Gedutis.

„Antėja“ medicininių tyrimų laboratorija — viena pirmųjų visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija Baltijos šalyse, teikianti aukštos kokybės diagnostikos paslaugas.


LTU.Basketball

Video rekomendacijos: