Antroje rungtynių pusėje atsibudusi „Sūduva-Mantinga“ įveikė „Kuršius“ (Kiti rezultatai)

Nuotr. T.Matijoška / NKL

Trečiąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (3-1).

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namie 80:63 (13:17, 19:21, 24:14, 24:11) įveikė Palangos „Kuršius“ (1-3).

Po dviejų kėlinių pajūrio komanda pirmavo 38:32, tačiau vaizdas aikštėje pasikeitė po ilgosios pertraukos. Tiek gynybą, tiek puolimą pagerinę aikštelės šeimininkai greitai pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą. Po trijų kėlinių marijampoliečiai pirmavo 58:52.

Apsukų nemažinę marijampoliečiai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 12:0 ir atsiplėšė nuo svečių (70:52). Galop iniciatyvos iš rankų nebepaleidusi „Sūduva-Mantinga“ šventė užtikrintą pergalę.

Marijampolės komandai Marijus Užupis per 31 minutę pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Mantas Litvinas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 15 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), atkovotas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Marijus Užupis 17 (5/8 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 13 (4/7 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Paulius Beliavičius (2/6 trit., 5 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas (2/4 trit., 7 rez. perd.), Aurelijus Pukelis (5/5 baud., 7 atk. kam.) ir Domantas Vilys (5 per. kam.) po 11.

„Kuršiai“: Mantas Litvinas 15 (2/5 trit.), Tadas Budrys 12 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Reggie Clarkas 8 (2/4 trit., 5 kld.), Tadas Kymantas 7 (4 rez. perd., 5 kld.).