R. Butauto auklėtiniai kretingiškius paliko be pergalės

RKL nuotr.

Iki paskutinių minučių kovojusiai Kretingos SM-„Kretingai“ (0-6) rezultatu 80:95 (19:19, 21:32, 22:16, 18:28) teko pripažinti Lietuvos sporto universiteto krepšininkų (5-3) pranašumą.

Rungtynės prasidėjo artima kova – pirmąjį ketvirtį komandos žaidė taškas į tašką ir kėlinį baigė turėdamos po 19 taškų. Situacija pakito vos prasidėjus antrajam kėliniui, kai LSU ekipa per kelias minutes susikrovė 10 taškų persvarą, kurią išlaikė iki kėlinio pabaigos (40:51).

Po ilgosios pertraukos SM-„Kretingos“ krepšininkai sugrįžo kupini jėgų ir per trečiąjį kėlinį skirtumą sumažino iki 5 taškų (62:67), tačiau R. Butauto auklėtiniai per dvi su puse minutės nesunkiai susigrąžino prarastą pranašumą (65:77) ir jo neleido sumažinti iki pat rungtynių pabaigos.

Lietuvos sporto universiteto komandoje net 32 naudingumo balus surinko Benas Balčiūnas, kuris per 36 minutes pelnė 19 taškų (9/15 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

SM-„Kretinga“ ekipoje geriausiai pasirodė Arnas Sabaliauskas, per 34 minutes pelnęs 31 tašką (8/12 dvit., 4/9 trit., 3/6 baud.), atkovojęs 10 kamuolių, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 29 naudingumo balus.