„Delikatesą“ pranokęs Mažeikių klubas pratęsė pergalių seriją (Kiti rezultatai)

Nuotr.: M. Baranauskas / NKL

Mažeikių „M Basket“ (10-8) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai svečiuose 81:71 (22:14, 22:23, 16:15, 21:19) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (6-11) ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Svečiai iš Mažeikių pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (22:12), tačiau po ilgosios pertraukos spurtavęs „Delikatesas“ kirpo atsilikimą iki vieno taško (63:64).

Vis tik ketvirtajame ketvirtyje šeimininkams nepavyko perlaužti rungtynių, nes Šarūnas Valunta sumetė baudų metimus, Simas Jasaitis įmetė dvitaškį ir Mažeikių ekipa vėl atsiplėšė nuo Joniškio ekipos (68:63).

Per likusias 5 minutes šeimininkams nebepavyko priartėti arčiau 4 taškų, todėl jie turėjo pripažinti „M Basket“ pranašumą.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babušis, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 23 taškai (4/6 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud.), 2 atkovoti kamuoliai bei 23 naudingumo balai.

Joniškio komandai Povilas Gaidys per 40 minučių pelnė 17 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Povilas Gaidys 17 (6/7 dvit., 10 atk. kam., 28 naud.), Darionas Rackley 13 (3/7 trit., 8 rez. perd., 5 kld.), Ugnius Mineikis 12 (2/3 trit.), Corey Boydas 11 (5/8 dvit., 6 atk. kam.), Nedas Kancleris 8 (2/6 trit., 2 blok.).

„M Basket“: Karolis Babušis 23 (4/6 dvit., 4/7 trit.), Artūras Jomantas 16 (6/13 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Šarūnas Valunta 13 (2/5 trit., 5/6 baud., 4 per. kam.), Mindaugas Motuzas (2/5 trit., 6 atk. kam.) ir Simas Jasaitis (2/5 trit., 8 atk. kam.) po 10, Edi Sinadinovičius 7 (2/3 trit., 7 rez. perd.).