RKL B diviziono apžvalga: B grupės lyderių dvikova ir „Ryto-MRU“ nesėkmė namuose

BC „Trakai“ nuotr.

Gruodžio 8 dieną Nostra.lt-RKL B divizione 4 komandos susirungė dvejose varžybose. „Rytas-MRU“ namuose beveik pavijo „Ežerūną“, o Trakuose susirėmė B grupės lyderiai.

„Ežerūnas“ atlaikė paskutinių minučių „Ryto-MRU“ spurtą

Molėtų „Ežerūnas“ (5-5) išvykoje rezultatu 77:73 (19:16, 22:19, 16:12, 20:26) laimėjo prieš Vilniaus „Rytas-MRU“ komandą (3-4).

Pirmuosius du kėlinius abi komandos žaidė panašiu pajėgumu – nors „Ežerūnas“ didžiąją dalį laiko buvo priekyje, „Rytas-MRU“ jiems neleido atitrūkti. Tačiau iškart po ilgosios pertraukos molėtiškiai įgijo 9 taškų persvarą (45:36), o ketvirtajame kėlinyje pirmavo 14 taškų (70:56).

Atsigavęs „Rytas-MRU“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje ėmė sparčiai vytis varžovus, ir likus kiek daugiau nei minutei komandas skyrė vos 3 taškai (72:69). Vilniečių viltis palaidojo Marius Valkauskas, paskutinę minutę „Ežerūnui“ pelnęs tris taškus su pražanga ir pataikęs baudos metimą.

Redas Šukšta svariausiai prisidėjo prie „Ežerūno“ pergalės – žaidėjas per 29 minutes pelnė 22 taškus (9/11 dvit., 4/4 baud.), atkovojo net 14 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus.

Naudingiausias „Ryto-MRU“ žaidėjas buvo Nedas Raupelis, per 23 minutes įmetęs 16 taškų (7/7 dvit., 2/3 baud.), atkovojęs 10 kamuolių, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir pelnęs 28 naudingumo balus.

Birštono „Milastai“ iki pergalės Trakuose trūko kelių taiklių metimų

Nostra.lt-RKL B diviziono B grupėje šis ketvirtadienis išskirtinis – Trakuose susitiko grupės lyderės: „Trakų“ ir „Milastos“ komandos. Vaido Bendiko vedami „Trakai“ (9-1) rezultatu 73:68 (18:15, 20:12, 21:12, 14:28) įveikė krepšininkus iš Birštono (8-1).

Jau pirmajame kėlinyje tarp komandų vyko artima kova. Trakiškiai kėlinį pradėjo geriau, tačiau Birštono krepšininkai nesnaudė, ir kėlinys baigėsi rezultatu 18:15. Savo pranašumą „Trakai“ įrodė taikliais metimais antrajame kėlinyje. 8-tą minutę surengtas 8 taškų spurtas paliko priešininkus užnugaryje (32:19).

Po ilgosios pertraukos birštoniškiai nesugrįžo su taikliais metimais – „Trakų“ ekipos krepšininkai trečiajame ketvirtyje per 4 minutes skirtumą padidino iki 20 taškų (49:29). Tačiau „Milasta“ kovojo iki galo. Likus vos 3 minutėms iki rungtynių pabaigos taiklūs Vytauto Jakubaičio, Roko Rutkausko ir Manto Klezio metimai skirtumą sumažino iki minimalaus 7 taškų (66:59). Trileris tęsėsi iki paskutinių sekundžių: du taiklūs Dominyko Jurgelionio metimai skirtumą sumažino iki 5 taškų, tačiau birštoniečiams to neužteko.

„Trakų“ komandoje geriausiai pasirodė Vaidas Bendikas, per 32 minutes pelnęs 20 taškų (3/8 dvit., 1/4 trit., 11/11 baud.), atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinkęs 25 naudingumo balus.

„Milastos“ gretose pasižymėjo Vytautas Jakubaitis, kuris per 32 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 naudingumo balų.