„Sūduva-Mantinga“ vos per plauką išsigelbėjo Joniškyje (Kiti rezultatai)

Nuotr. L. Šeputis / NKL

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (14-3) dramatiškai išsigelbėjo „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 76:74 (21:19, 21:17, 19:19, 15:19) vos išnešė sveiką kailį prieš Joniškio „Delikatesą“ (8-12) ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Marijampoliečiai trečiajame kėlinyje turėjo 9 taškų persvarą (57:48), tačiau likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos Šarūnas Kulevičius persvėrė rezultatą (69:68). Tada kitoje aikštės pusėje Paulius Beliavičius ir Žygimantas Šimonis vėl išvedė svečius iš Marijampolės į priekį, o Darionas Rackley mažino atsilikimą (71:72).

Likus pusantros minutės Aurelijus Pukelis ir Šarūnas Kulevičius stojo mesti baudų, o Corey Boydas netrukus vėl persvėrė svarstykles (74:73).

Tiksint paskutinėms 21 sekundėms Evaldas Džiaugys pataikė baudas (75:74), o Vilius Valntonis sužingsniavo ir vėliau prasižengė. Ž. Šimonis pataikė tik vieną baudą ir „Delikatesas“ dar turėjo 2 sekundes paskutinei atakai, bet Š. Kulevičiaus lemiamas metimas skriejo pro šalį ir Marijampolės ekipa triumfavo.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Viktors Iljins, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 24 taškai (8/13 dvit., 2/6 trit., 2/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 20 naudingumo balų.

Joniškio komandai Darionas Rackley per 33 minutes pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Darionas Rackley (8/11 dvit., 3 per. kam.) ir Šarūnas Kulevičius (5/7 dvit., 2/6 trit.) po 18, Corey Boydas 12 (4/14 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Vilius Valuntonis 9, Povilas Gaidys 7 (7 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: Viktors Iljins 24 (8/13 dvit., 2/6 trit., 9 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 12 (2/4 trit.), Žygimantas Šimonis (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Marijus Užupis (2/10 trit.) ir Aurelijus Pukelis (6/8 baud., 9 atk. kam.) po 10, Paulius Beliavičius 8 (4/4 dvit., 8 rez. perd.).

Palangos "Kuršiai" 61:80 Kretingos "Kretinga-VR Servisas"

"Šilutė" 73:71 Šakių "Vytis-VDU"

Mažeikių "M-Basket" 63:74 Kauno "Žalgiris-2"