„Jurbarkas-Karys“ namų aikštelėje nokautavo „Raseinius“

RKL nuotr.

Nostra.lt-RKL A diviziono lyderis Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ (11-1) namuose rezultatu 94:75 (18:13, 20:16, 24:18, 32:28) įveikė svečius iš Raseinių – „Raseinių“ komandą (5-8).

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo „Raseiniai“, bet jurbarkiškiai rezultatyviu epizodu 13:0 susikūrė 9 taškų pranašumą (15:6). Kiek labiau pasistengę, svečiai pirmąjį kėlinį užbaigė atsilikdami 5 taškais (18:13). Antrajame ketvirtyje raseiniškiai nenustojo mažinti skirtumo, ir ketvirtąją minutę Benas Ilevičius dvitaškiu išlygino rezultatą (23:23). „Jurbarkas-Karys“ į tai atsakė keliais taikliais metimais, ir antrasis kėlinys baigėsi šeimininkams susigrąžinus 9 taškų persvarą (38:29).

Po ilgosios pertraukos greitai 5 taškus pelnę jurbarkiškiai dar labiau įtvirtino pranašumą. Atkakliai kovojusiems „Raseinių“ krepšininkams dukart pavyko skirtumą sumažinti iki 8 taškų (52:44, 54:46), tačiau vėliau jų rezultatyvumas krito, ir „Jurbarkas-Karys“ be didžiulių pastangų pirmavo 15 taškų (62:47). Paskutiniojo kėlinio pradžioje raseiniškiai neleido varžovams nurūkti dar toliau, tačiau galiausiai jų gynyba palūžo ir rungtynių pabaigoje Jurbarko ekipos pranašumas peržengė 20 taškų ribą (89:67).

„Jurbarko-Kario“ ekipoje geriausiai pasirodė Ignas Juškevičius, per 32 minutes pelnęs 17 taškų (8/12 dvit., 1/1 baud.), atkovojęs net 12 kamuolių, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 27 naudingumo balus. „Raseinių“ gretose pasižymėjo Antanas Montrimavičius. Žaidėjas per 24 minutes pelnė 18 taškų (5/7 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.