„Rytas-MRU“ po ilgosios pertraukos palaužė Ukmergės SC krepšininkus

Remigijaus Pareikos nuotr.

Vilniaus „Rytas-MRU“ (4-4) išvykoje rezultatu 80:60 (15:18, 23:16, 19:10, 23:16) įveikė Ukmergės sporto centro komandą (3-9).

Pirmoji rungtynių pusė padovanojo žiūrovams įtemptą kovą taškas į tašką. Tik antrojo kėlinio pabaigoje „Rytui-MRU“ pavyko įgauti persvarą, kurios ukmergiškiai negalėjo panaikinti vienu taikliu metimu (32:27).

Rungtynių eigą pakeitęs epizodas įvyko trečiojo kėlinio viduryje, kai vilniečiai surengė spurtą 11:1 ir smarkiai atitrūko nuo varžovų (56:42). Ukmergės SC krepšininkams nepavyko atsitiesti, ir svečių persvara iki rungtynių pabaigos išaugo iki 20 taškų.

Vilniaus „Ryto-MRU“ vyr. treneris Karolis Čyžius atskleidė, kad komanda rungtynėms nesiruošė, tačiau rezultatas – džiuginantis.

„Pasiruošimo šioms varžyboms beveik nebuvo, nes tik pirmadienį grįžome iš turnyro Prancūzijoje ir turėjome dvi dienas poilsio. Šios rungtynės sekėsi gerai, tik pradžioje reikėjo įsivažiuoti – žaidėjai buvo šiek tiek nesusikaupę“, – pasakojo K. Čyžius.

Į „Ryto-MRU“ sąskaitą daugiausiai taškų įrašė Dastinas Morkūnas. Jis per 27 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 1/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Ukmergės SC gretose rezultatyviausiai žaidė komandos kapitonas Nojus Verbickas, per 27 minutes pelnęs 18 taškų (7/11 dvit., 1/7 trit., 1/2 baud.), atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus. Nojus taip pat padarė 9 klaidas, todėl uždirbo tik 7 naudingumo balus.