RKL B diviziono apžvalga: galingas „Saulės-ŠSG“ pasirodymas ir antra „Ryto-MRU“ savaitės pergalė

Gruodžio 22 dieną Nostra.lt-RKL B divizione įvyko dvejos varžybos. Dvi namuose žaidusios komandos – „Rytas-MRU“ ir „Saulė-ŠSG“ – dideliu skirtumu laimėjo prieš svečius.

„Saulė-ŠSG“ be gailesčio sutriuškino SM-„Kretingą

Šiaulių KA „Saulė-ŠSG“ (9-2) namuose rezultatu 118:58 (30:14, 22:12, 40:17, 26:15) nepaliko jokių vilčių Kretingos SM-„Kretingai“ (1-9).

Nesėkminga SM-„Kretingos“ rungtynių pradžia leido aikštelės šeimininkams įgyti ankstyvą pranašumą (15:2). Antrajame ketvirtyje įsivažiavę kretingiškiai kurį laiką neleido „Saulei-ŠSG“ didinti skirtumo, tačiau po ilgosios pertraukos šiauliečiai įjungė aukščiausią pavarą – sužaidė epizodą 18:2, po kurio jų persvara viršijo 40 taškų (70:28). Iki pat rungtynių pabaigos Šiaulių krepšininkai nestabdė ir iš viso įmetė 118 taškų, o SM-„Kretinga“ nepelnė nė pusės tiek.

„Saulės-ŠSG“ gretose geriausiai pasirodė Jokūbas Stropus, per 19 minučių pelnęs 11 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit.), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 25 naudingumo balus.

Iš kretingiškių rezultatyviausias buvo Arnas Sabaliauskas. Jis per 35 minutes surinko 18 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei uždirbo 19 naudingumo balų.

„Ridą“ įveikęs „Rytas-MRU“ šventė antrą pergalę šią savaitę

Vilniaus „Rytas-MRU“ (5-4) namuose rezultatu 106:63 (28:12, 26:25, 25:16, 27:10) įveikė Švenčionėlių „Ridos“ krepšininkus (2-9).

Vilniečiai pranašumą įrodė jau pirmajame ketvirtyje. Per keturias minutes „Ryto-MRU“ krepšininkai įmetė net 17 taškų, o varžovai pelnė vos 3. Antrajame ketvirtyje situacija nesikeitė: nors „Rida“ priešinosi varžovams, skirtumas nemažėjo (54:37). Po ilgosios pertraukos Vilniaus ekipa grįžo pilna energijos ir per likusius du kėlinius į Švenčionėlių komandos krepšį įmetė net 52 taškus. „Ridai“ sunkiai sekėsi ne tik stabdyti priešininkų atakas, bet ir rengti savąsias.

Laimėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Paulius Velutis, per 19 minučių pelnęs 23 taškus (6/8 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 26 naudingumo balus.

„Ridoje“ 16 naudingumo balų surinko Vėjas Matekonis, kuris per 33 minutes pelnė 19 taškų (4/9 dvit., 3/9 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.