38 minutes pirmavę „Telšiai“ krito prieš Joniškio ekipą (Kiti rezultatai)

Nuotr. L.šeputis / NKL

Dramatišką pergalę iškovojęs Joniškio „Delikatesas“ (10-13) parklupdė „7bet-NKL“ lyderius.

Žilvino Petraičio auklėtiniai namie 68:66 (21:25, 18:18, 15:17, 14:6) po atkaklios kovos palaužė „Telšius“ (19-4) ir nutraukė telšiškių trijų pergalių seriją.

„Telšių“ ekipa rungtynes pradėjo spurtu 13:0 ir pirmavo iki pat paskutinių ketvirtojo kėlinio minučių. Likus kiek daugiau nei 2 minutėms iki mačo pabaigos Šarūnas Kulevičius tritaškiu pirmą kartą persvėrė rezultatą Joniškio komandos naudai (65:63).

Vėliau Darionas Rackley pridėjo dvitaškį, o Ovidijus Kaminskis atsakė tuo pačiu (65:67). Tiksint paskutinėms 28 sekundėms Corey Boydas suklydo ir „Telšiai“ turėjo progą išlyginti rezultatą, bet O. Kaminskis pataikė tik vieną iš dviejų baudų (66:67).

Per likusias 8 sekundes „Delikatesas“ išsaugojo pergalę savo rankose.

Joniškio komandai Povilas Gaidys per 40 minučių pelnė 14 taškų (0/2 dvit., 3/5 trit., 5/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo C. Boydas, per 24 minutes pelnęs 15 taškų (5/12 dvit., 1/1 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Ovidijus Kaminskis, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 14 taškų (5/6 dvit., 4/7 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Corey Boydas 15 (5/12 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld.), Povilas Gaidys 14 (3/5 trit., 5/7 baud., 11 atk. kam., 2 blok., 25 naud.), Šarūnas Kulevičius 13 (3/6 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Fernando Salsamendi 12 (5/11 dvit.).

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis (5/6 dvit., 7 atk. kam., 5 kld.), Ignas Razutis (2/12 trit., 9 rez. perd.) ir Laurynas Kaveckis (4/7 trit.) po 14, Mindaugas Norkus 10 (5/9 dvit., 12 atk. kam., 2 blok.), Deividas Rasys 7 (1/5 trit., 5 atk. kam.).

VIlkaviškio "Perlas" 70:79 Palangos "Kuršiai"

"Šilutė" 83:74 "Kretinga-VR Servisas"

Mažeikių "M-Basket" 72:66 Vilniaus "Rytas-2"

Kauno "Žalgiris-2" 78:58 Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis"