RKL B diviziono apžvalga: pergalingas „Brostos-KKSC“ spurtas ir ištvermės nepristigęs „Rytas-MRU“

RKL nuotr.

Sausio 5 dieną Nostra.lt-RKL B divizione 4 komandos susirungė dvejose varžybose. „Brosta-KKSC“ po įspūdingo epizodo antrajame kėlinyje triumfavo prieš LKSK krepšininkus, o sostinės derbyje „Rytas-MRU“ po atkaklios kovos palaužė VKM-VILMA ekipą.

Sėkmingas epizodas „Brostai-KKSC“ atnešė pergalę prieš LKSK ekipą

Raseinių „Brosta-KKSC“ (4-8) išvykoje rezultatu 68:50 (14:10, 24:12, 15:17, 15:11) įrodė pranašumą prieš Lietuvos kurčiųjų sporto klubo komandą (0-12).

Trimis taikliais metimais rungtynes pradėję LKSK krepšininkai kurį laiką pirmavo, tačiau jau 6-ąją minutę raseiniškiai varžovus pasivijo (9:9). Pirmojo ketvirčio pabaigoje išsiveržusi į priekį, „Brosta-KKSC“ aikštelėje dominavo – surengė spurtą 18:1 ir įtvirtino 18 taškų persvarą (36:18). Antrojoje rungtynių pusėje Raseinių sportininkai sumažino tempą, bet LKSK ekipai nepavyko panaikinti didelio skirtumo ir pakovoti dėl pergalės.

Lietuvos kurčiųjų sporto klubo gretose geriausiai pasirodė Giedrius Švedas, kuris per 24 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 0/2 trit., 1/3 trit.), atkovojo 8 kamuolius, padarė 2 klaidas ir surinko 10 naudingumo balų.

Raseinių „Brosta-KKSC“ komandą į priekį vedė Nojus Vaivada. Žaidėjas per 28 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 3/5 trit., 0/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei užsidirbo 21 naudingumo balą.

Vilniau komandų dvikovoje „Rytas-MRU“ nukovė jėgų pristigusius VKM-VILMA krepšininkus

Vilniaus „Rytas-MRU“ (6-5) išvykoje rezultatu 94:75 (19:20, 23:25, 26:12, 26:18) įveikė Vilniaus krepšinio mokyklą-VILMA (2-7).

Pirmuosius du kėlinius komandos žaidė vienodu pajėgumu – vyko labai artima kova, kurioje skirtumas nesiekė nė 5 taškų. Situacija ėmė keistis trečiojo ketvirčio pabaigoje – rezultatyvus „Ryto-MRU“ epizodas 12:1 leido paskutinįjį kėlinį svečiams pradėti su 11 taškų persvara (68:57). Rytiečių pranašumas ketvirtajame kėlinyje toliau augo ir netgi pasiekė 20 taškų (84:64), todėl VKM-VILMA krepšininkams nebuvo jokių šansų atsitiesti.

Laimėtojų gretose naudingiausias buvo Nedas Raupelis, per 25 minutes pelnęs 13 taškų (5/9 dvit., 3/3 baud.), atkovojęs net 13 kamuolių, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 24 naudingumo balus.

Į VKM-VILMA sąskaitą daugiausiai taškų įrašė Artūras Vilutis. Artūras per 28 minutes pelnė 14 taškų (4/11 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.