RKL B diviziono apžvalga: pergalę uždirbęs pakruojiškių kėlinys ir neišbaigtas „Druskininkų“ atsitiesimas

RKL nuotr.

Sausio 7 dieną Nostra.lt-RKL B divizione sužaistos penkerios rungtynės. „Kupiškis“ Druskininkuose palaužė ilgai besipriešinusią vietinę komandą, o „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ sužaidė kėlinį, kuris pelnė jiems pergalę.

Paskutinių minučių spurtas neišgelbėjo „Druskininkų“ nuo pralaimėjimo

Kupiškio KK „Kupiškis“ (8-3) išvykoje rezultatu 84:74 (19:18, 23:16, 21:22, 21:18) triumfavo dvikovoje su Druskininkų „Druskininkais“ (5-6).

Antrajame ketvirtyje įsivažiavę kupiškėnai ėmė pamažu krautis pranašumą, o itin sėkminga atkarpa po ilgosios pertraukos leido jiems išsiveržti į priekį 16 taškų skirtumu (50:34). „Druskininkai“ į tai atsakė ne mažiau įspūdingu spurtu 1:14 ir beveik panaikino atsilikimą (51:48).

Paskutiniojo kėlinio pradžioje „Kupiškis“ dar kartą spurtavo (72:56), tačiau šis epizodas druskininkiečių vilčių nepalaidojo. Atkakliai kovoję aikštelės šeimininkai priešpaskutinę minutę skirtumą sumažino iki 6 taškų, tačiau lemiamomis akimirkomis nesusikūrė progų pelnyti taškų ir turėjo nusileisti varžovams.

„Druskininkų“ komandoje geriausiai pasirodė Kazimieras Savonis, per 22 minutes pelnęs 11 taškų (0/1 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, blokavęs vieną metimą, išprovokavęs 3 pražangas ir surinkęs 17 naudingumo balų.

„Kupiškio“ ekipoje naudingiausias buvo Evaldas Rastenis. Žaidėjas per 38 minutes pelnė 24 taškus (4/5 dvit., 3/6 trit., 7/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei užsidirbo 34 naudingumo balus.

Nesėkmingas antrasis kėlinys palaidojo LSU komandos viltis akistatoje su pakruojiškiais

Pakruojo „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ (9-3) išvykoje 87:76 (17:26, 31:11, 22:19, 17:20) palaužė Lietuvos sporto universiteto ekipą (5-7)

Beveik visą pirmąjį kėlinį lyderiavę LSU krepšininkai buvo įgiję 9 taškų persvarą (15:24), tačiau antrasis ketvirtis jiems buvo katastrofiškas – per 10 minučių 9 taškų persvara virto 11 taškų atsilikimu (48:37). Rungtynių kontrolę perėmusi „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ ekipa pranašumą padidino iki 17 taškų (54:37) ir varžovams nebesuteikė jokios progos pakovoti dėl pergalės.

Iš Lietuvos sporto universiteto krepšininkų išsiskyrė Marius Gasparaitis, kuris per 37 minutes pelnė 17 taškų (3/11 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ komandoje rezultatyviausias buvo Matas Masiliūnas. Matas per 33 minutes pelnė 25 taškus (7/11 dvit., 3/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.