RKL nuotr.

Prabėgus jau beveik keturiems šio Regionų krepšinio lygos sezono mėnesiams, o naudingiausių žaidėjų rinkimams skaičiuojant jau šešioliktą savaitę, skelbiame jos naudingiausius žaidėjus (MVP). Juos apdovanojo RKL generalinis rėmėjas „Nostra“!

A divizionas

Nostra.lt-RKL A diviziono MVP antrą kartą tapo Kėdainių sporto centro efektyviausias žaidėjas Laurynas Danielius.

24 metų įžaidėjas rungtynėse prieš „Ataką“ per 39 minutes pelnė 27 taškus (2/4 dvit., 7/13 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir užsidirbo net 46 naudingumo balus. Lauryno vedamai Kėdainių komandai rezultatu 94:82 po pratęsimo pavyko pasipriešinti Kazlų Rūdos SC-„Atakai“.

B diviziono A grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono A grupės MVP titulas atiteko „Radviliškio-ŠSPC“ vidurio puolėjui Daivarui Pakarkliui.

Šiaulietis kupinas energijos pasitiko į svečius atvykusius panevėžiečius. Žaidėjas vos per 16 minučių pelnė 33 taškus (15/17 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 41 naudingumo balą. „Radviliškis-ŠSPC“ namuose rezultatu 109:85 palaužė „Panevėžio“ krepšininkus.

B diviziono B grupė

Nostra.lt-RKL B diviziono B grupėje geriausiai pasirodė ir MVP tapo „Kupiškio“ ekipos lengvasis kraštas Matas Sabaliauskas.

9-erius metus Regionų krepšinio lygoje žaidžiantis kupiškėnas kovoje su „Marijampolės SC“ per 31 minutę pelnė 23 taškus (8/12 dvit., 0/3 trit., 7/7 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko net 13 rezultatyvių perdavimų ir surinko 42 naudingumo balus. „Kupiškio“ krepšininkams namuose rezultatu 99:73 pavyko įveikti Marijampolės miesto komandą.