„Tornado KM-Tauras“ vyr. treneris D. Mikulevičius: „atkrintamosiose su Vilniaus komanda – amžina dvikova“

„Tornado KM-Tauras“ vyr. treneris D. Mikulevičius: „atkrintamosiose su Vilniaus komanda – amžina dvikova“

RKL nuotr.

Po ketverių metų pertraukos į Regionų krepšinio lygą grįžo „Tornado” krepšinio mokyklai atstovaujanti komanda – Kauno r. „Tornado KM-Tauras“. Mokyklos auklėtinių pagrindu sudarytos ekipos tikslas – sklandesnė jaunuolių integracija į vyrų krepšinį bei profesionalų komandų vystymą Kauno rajone.„Praėjusiais metais kartu su LKF prezidentu Vydu Gedvilu, Kauno rajono meru Valerijumi Makūnu ir krepšinio klubo „Omega” direktoriumi Remigijumi Kasperavičiumi pasirašėme jungtinę sutartį ir įsteigėme krepšinio centrą „Tauras”, – pasakojo „Tornado” KM direktorius Dainius Čiuprinskas. – Būtent tada buvo aptartas profesionalų komandų vystymas Kauno rajone ir siekis padėti jaunimui integruotis į vyrų krepšinį. Rudenį Kauno r. „Tornado KM-Tauras“ ekipa startavo Regionų krepšinio lygoje. Vyriausiuoju komandos treneriu buvo paskirtas Donatas Mikulevičius, nes viena iš šio projekto minčių – ne tik integruoti vaikus į suaugusiųjų krepšinį, bet ir suteikti mokyklos treneriams aukštesnio lygio krepšinio praktiką”.

Sužaidus reguliarųjį sezoną, Kauno r. „Tornado KM-Tauras“ užėmė šeštąją vietą (14 pergalių ir 10 pralaimėjimų) ir jau šiandien pradeda atkrintamąsias varžybas, kuriose Donato Mikulevičiaus krepšininkai susitiks su Vilniaus „Rytas-MRU" komanda, reguliarųjį sezoną užbaigusia trečioje vietoje (17 pergalių, 7 pralaimėjimai).

Kaip vertinate komandos pasirodymą reguliariajame sezone?


– Prieš sezoną nežinojome nei varžovų pajėgumo, nei savo pajėgumo varžovų kontekste. Tikėjausi, kad būsime ties viduriuku ir kad pergalių bei pralaimėjimų balansas būtų teigiamas. Dabar, kai jau reguliarusis sezona baigėsi ir peržiūrėjau visą sezoną, galvoju, kad buvo galima pasirodyti geriau.

Su kokiomis problemomis susidūrėte sezono eigoje?

– Treniruotėse, sezono eigoje turėjome nemažai traumų, tikrai retai treniravomės pilna sudėtimi. Vienas grįžta, kitas iškrenta... Labai tikėjausi didesnio 2005 m. g. vaikinų indėlio. Jie turi suprasti, kad visą gyvenimą pas savo trenerį nežais ir turi mokėti prisitaikyti prie įvairių situacijų. Na, o aikštelėje didžiausia problema būdavo tai, jog vyresnės komandos už mūsų padarytas klaidas mus labai greitai nubausdavo taškais.

Ar pasiekėte reguliaraus sezono tikslus?

– Minimalus tikslas – atkrintamosios varžybos – pasiektas. Dabar keliami nauji tikslai, tik apie juos nenoriu garsiai kalbėti, tiesiog reikia stengtis judėti pirmyn.

Su kokiomis nuotaikomis keliaujate į atkrintamąsias?

– Simboliška, kad atkrintamosiose su Vilniaus komanda – amžina dvikova, tad esame nusiteikę kovingai! Svarbiausia, kad vaikinai suprastų, jog reikia netaupyti savęs ir viską atiduoti aikštelėje, o tada galėsime kautis dėl kelialapio į tolimesnį etapą.

RKL.lt

Video rekomendacijos: