Suformuotos „Žalgirio“ jaunimo komandos ir trenerių štabai

Suformuotos „Žalgirio“ jaunimo komandos ir trenerių štabai

Zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ dubleriai pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. „Žalgiris-2“ ir „Žalgiris-3“ ekipų krepšininkai šiuo metu pluša fizinio parengimo stovykloje, o vėliau į rankas paims ir krepšinio kamuolius.Praėjusį sezoną Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionatą laimėjusi „Žalgiris-2“ komanda gerokai atjaunėjo, tačiau išlaikė trenerių štabą.

„Žalgirio“ dublerius į priekį toliau ves nuo 2018-ųjų klubo sistemoje dirbantis vyriausiasis treneris Vytautas Pliauga. Jam talkins Rokas Kondratavičius, Artūras Sukovas, Tautvydas Šležas ir prie komandos prisijungiantys Martynas Gailiūnas ir Andrew Antelidze.

Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujančią „Žalgiris-3“ komandą toliau treniruos R.Kondratavičius, kuriam padės T.Šležas, M.Gailiūnas ir A.Antelidze. Individualių įgūdžių treneriu dirbs Darius Sirtautas.


Krepšininkų fiziniu pasirengimui vadovaus fizinio parengimo treneris Domantas Tautkus, jam talkins Elzė Kazlauskaitė, o žaidėjų sveikata rūpinsis gydytojas Andrius Aukštakalnis ir kineziterapeutė Paulita Pociūtė.

„Žalgirio“ jaunimo programai vadovauja Gediminas Navickas, o komandų vadybininku nuo šiol dirbs Andrius Gopenas.

NKL čempionate žaliai baltus marškinėlius ir toliau vilkės Dominykas ir Dovydas Butkos, Nedas Montvila,  Mantas Laurenčikas, Justas Stonkus, Domantas Šarauskas, Emilis Bartninkas, Matas Vokietaitis ir Aleksas Bieliauskas. Prie jų prisijungs pernai „Žalgiris-3“ komandoje žaidę Vytautas Žygas ir Dovydas Buika.

„Žalgiris-3“ komandoje treniruosis ir rungtyniaus Kristupas Kepežinskas, Kajus Mikalauskas, Jokūbas Rudaitis, Mantas Juzėnas, Augustas Navickas, Gvidas Gicevičius, Majus Bulanovas, Dominykas Daubaris, Avtandilas Bakhtadze, Mantas Kočanas bei Nedas Raupelis. Prie komandos artimiausiu metu turėtų prisijungti ir keli naujokai.

Pasibaigus treniruočių stovyklai treneriai spręs, kurie žaidėjai galės rungtyniauti ir NKL, ir RKL čempionatuose su dvigubomis licencijomis.

Zalgiris.lt

Video rekomendacijos: