Paskutinis Marijampolės ekipos naujokas – E. Dimša

Paskutinis Marijampolės ekipos naujokas – E. Dimša

Nuotr. „Atletas“ / NKL

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ baigė 2023-2024 m. sezono komplektaciją. Paskutiniu ekipos nariu tapo patyręs vidurio puolėjas Egidijus Dimša.38-erių metų 205 cm ūgio krepšininkas per savo karjerą atstovavo įvairiems LKL klubams, buvo išvykęs žaisti į Italiją ir Estiją, o pastaruosius 2 sezonus praleido „7bet-NKL“ rungtyniaujančiame Kauno raj. „Atlete“.

Praėjusį sezoną E. Dimša Marijampolės ekipoje per 40 rungtynių vidutiniškai pelnydavo po 7,9 taško, atkovodavo po 5,6 kamuolio ir rinkdavo po 10,7 naudingumo balo.

„Jau gal 6 metus vis svarstau apie karjeros pabaigą, psicholigškai esu tam nusiteikęs, bet sveikata dar leidžia, kažkas dar kviečia, tad kodėl nepažaisti? – apie sprendimą tęsti karjerą sakė vidurio puolėjas. – „Sūduva-Mantinga“ ir praeitais metais kalbino, o šiemet apsisprendimą lėmė tai, kad Marijampolė yra netoli Kauno, klubas yra stabilus ir kovoja dėl aukščiausių vietų. Yra noras prieš karjeros pabaigą dar kažką laimėti, iškovoti kokį nors medalį, tad visa tai ir lėmė mano pasirinkimą.“


„Sūduva-Mantinga“ pasirengimą sezonui pradės rugsėjo 4 d., o be E.Dimšos, klubui atstovaus Paulius Beliavičius, Aironas Bliūdžius, Tautvydas Kliučinykas, Augustas Merkys, Justas Nausėdas, Aurelijus Pukelis, Žygimantas Šimonis, Vytautas Šulskis, Marijus Užupis ir Domantas Vilys.

NKLyga.lt

Video rekomendacijos: