Į „Wolves“ solidžiai investavęs J. Valančiūnas taip pat apsilankė Dubajuje

Į „Wolves“ solidžiai investavęs J. Valančiūnas taip pat apsilankė Dubajuje

Lavtwins facebook ir FIBA nuotr.

Kaip jau rašėme, Vilniaus „Wolves“ klubas sudarė oficialią partnerystę su Dubajumi.Apie tai buvo pranešta socialiniame tinkle.

„Dubajus bus Lietuvos komandos „BC Wolves“ rungtynių Europos krepšinio lygoje būstinė. Dubajus taip pat bus klubo, kuris laikomas vienu iš elitinių klubų Lietuvoje ir Europoje, būstinė“, – pranešė oficialus Dubajaus vyriausybės profilis „Dubai Media Office“.

Tuo metu „Wolves“ ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai socialiniame tinkle pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti, kad antradienį prie komandos vadovų susitikimo Dubajuje prisijungė ir Jonas Valančiūnas.


Jis nesenai investavo į „Wolves“ organizaciją.

Vienas geriausių visų laikų šalies krepšininkų įsigijo BC „Wolves“ valdančios uždarosios akcinės bendrovės „Basketball Holding Company“ akcijų ir tapo vienu iš klubo investuotojų.

Skelbiama, jog už akcijų paketą J. Valančiūnas sumokėjo apie 500 tūkst. eurų.

„Noriu jausti krepšinį, nesvarbu ką bedaryčiau. Noriu žaisti, imtis kitų darbų. Gal ateityje ir treniruoti, būti klubo valdyme. Nesvarbu ką, noriu būti susietas su krepšiniu. Tad toks bus mano kitas žingsnis“, – kiek anksčiau „Yahoo Sports“ atskleidė atletas.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: