Marijampoliečiai galingai atsitiesė įveikdami „Atletą“ (Kiti rezultatai)

Nuotr. Vytautas Kuralavičius / NKL

Domantas Vilys atvedė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (6-2) į 6 pergalę „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 90:69 (23:15, 24:23, 19:12, 24:19) įrodė pranašumą prieš Kauno r. „Atletą“ (3-8).

Lygi kova tęsėsi pirmas 8 minutes, tačiau kėlinio pabaigoje marijampoliečiai įgijo 8 taškų persvarą (23:15), o ji nesumažėjo ir po dar vieno kėlinio (47:38)

Po ilgosios pertraukos grįžę šeimininkai pradėjo dar labiau tolti nuo kauniečių (63:45), o tai galutinai palaužė „Atletą“, kuris atkurti intrigos nebeįstengė.

Marijampolės komandoje geriausias asmenines šio sezono rungtynes sužaidė Domantas Vilys, kuris per 23 minutes pelnė 28 taškus (6/7 dvit., 3/4 trit., 7/9 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 29 naudingumo balus.

„Atleto“ gretose išsiskyrė Rokas Pocius, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 19 taškų (8/10 dvit., 1/5 trit.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 21 efektyvumo balas.

„Sūduva-Mantinga“: Domantas Vilys 28 (6/7 dvit., 3/4 trit., 7/9 baud., 29 naud.), Dominykas Domarkas 16 (4/5 trit., 8 atk. kam.), Vytautas Šulskis (4/7 dvit., 8 atk. kam.) ir Egidijus Dimša (5/5 dvit., 6 atk. kam.) po 12.

„Atletas“: Rokas Pocius 19 (8/10 dvit., 1/5 trit.), Gediminas Rumša 15 (3/7 trit.), Martynas Zigmantavičius 11 (5/9 dvit., 8 rez. perd., 3 per. kam.), Arijus Adomauskas 7.

Jurbarko "Jurbarkas-Karys" 94:80 "Kretinga"

Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" 59:92 "Telšiai"

Joniškio "Delikatesas" 63:77 Palangos "Olimpas"

Kauno "Žalgiris-2" 75:74 Vilkaviškio "Perlas"