Lemiamas Sanni metimas atnešė „Perlui“ dramatišką pergalę Šilutėje (Kiti rezultatai)

Nuotr. D. Lukšta / NKL

Dar vienas įspūdingas Ajare Sanni pasirodymas ir jo metimas paskutinę sekundę atnešė Vilkaviškio „Perlui“ (9-5) 3 pergalę iš eilės. Šarūno Zablockio auklėtiniai išvykoje 95:93 (24:30, 28:24, 20:23, 23:16) dramatiškai įveikė „Šilutę“ (5-11).

Rungtynių herojumi tapusio Sanni sąskaitoje per 36 minutes – 25 taškai (9/19 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 25 naudingumo balai.

Jam talkino geriausias savo rungtynes „7bet-NKL“ čempionate sužaidęs 17-metis Armandas Bancevičius, kuris per 36 minutes surinko 17 taškų (3/6 trit.), 7 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus ir 22 efektyvumo balus.

Susitikimas prasidėjo itin rezultatyviai ir atkakliai, o pirmąją mačo pusę laimėjo šilutiškiai (54:52).

Po ilgosios pertraukos „Perlui“ keletą kartų pavyko išlyginti rezultatą, bet ne jį persverti, o po trijų kėlinių „Šilutė“ dar padidino savo pranašumą (77:72).

Lemiamame ketvirtyje atsilikinėję svečiai, likus 46 paskutinėms sekundėms, visgi išsiveržė į priekį po taiklaus Sanni dvitaškio (91:90), o pražangą išprovokavęs Mantvydas Žukauskas dviem baudų metimais dar padidino „Perlo“ pranašumą (93:90).

Tačiau kitoje atakoje Brysonas Etiennie griūdamas smeigė sudėtingą tolimą metimą (93:93) ir „Perlas“ paėmė minutės pertraukėle.

Paskutinį žodį tarė rezultatyviausias lygos žaidėjas Sanni, kuris pašokdino varžovą, smeigė lemiamą dūrį iš vidutinio nuotolio ir atsidūrė komandos draugų glėbyje.

Šilutės ekipai Laurynas Balkūnas per 33 minutes pelnė 26 taškus (7/9 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Šilutė“: Laurynas Balkūnas 26 (7/9 dvit., 4/7 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kld.), Jalenas Warrenas 15 (5/11 dvit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Donovenas Carlisle'as 11 (4/6 dvit.), Paulius Poška 10 (4/5 dvit.), Edgaras Preibys 9 (9 atk. kam.), Brysonas Etiennie (2/8 trit.) ir Mykolas Ivanauskas (4/5 dvit.) po 8.

„Perlas“: Ajare Sanni 25 (9/19 dvit., 1/6 trit., 6 rez. perd., 5 per. kam., 4 kld., 25 naud.), Armandas Bancevičius 17 (4/10 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Mantvydas Žukauskas 16 (3/4 trit.), Titas Pažarauskas 15 (7/10 dvit.), Edvinas Daunys 9 (5/10 baud., 11 atk. kam.), Edas Valenta 7 (8 atk. kam.).