„Vytis-VDU“ dramatiškai patiesė čempionato lyderius (Kiti rezultatai)

Nuotr. BC Vytis / NKL

Trečiąjį „7bet-NKL“ ratą pergalingai pradėjo Šakių „Vytis-VDU“ (15-12), kuris namie 86:84 (17:21, 26:26, 20:22, 23:15) palaužė pirmoje vietoje esančią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (23-4).

Marijampoliečiai pradėjo diktuoti savo taisykles nuo susitikimo pradžios ir pelnė 12 taškų be atsako (12:0).

Visgi šaltą dušą gavę šeimininkai grįžo į rungtynes ir prabėgus pusantro kėlinio persverė rezultatą (33:31).

Įnirtinga kova tęsėsi ir po ilgosios pertraukos, o lemiamą ketvirtį šakiškiai pasitiko turėdami 6 taškų deficitą (63:69).

Puolime užstrigusi „Sūduva-Mantinga“ per pirmas 4 kėlinio minutes nepelnė nė taško, o „Vytis-VDU“ spurtavo bei svarstykles nusvėrė į savo pusę (73:69).

Tiksint pusantros žaidimo minutės priekyje minimalia persvara buvo šeimininkai (83:82), bet po Evaldo Džiaugio ir Deivido Kumelio baudų metimų šakiškiai atitolo (86:82) ir svečiai keliavo į pasitarimą.

Kitoje atakoje Tautvydas Kliučinykas pelnė du greitus taškus (84:86) ir paliko varžovams 7 sekundes.

Pražangą išprovokavęs Džiaugys stojo prie baudų metimo linijos abu kartus buvo netikslus ir suteikė šansą marijampoliečiams išsigelbėti.

Likus 1,2 sekundės Giedrius Bergaudas savo komandai tritaškiu galėjo išplėšti pergalę, bet jo metimas tikslo nepasiekė.

Šakiai komandai Evaldas Džiaugys per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 4/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Jam geriausiai talkino Eimantas Žilius, kuris per 30 minučių pelnė 19 taškų (2/3 dvit. 3/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 20 efektyvumo balų.

Marijampolės ekipoje išsiskyrė Vytautas Šulskis, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 14 taškų (3/10 dvit., 8/11 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

„Sūduvos-Mantingos“ marškinėlius užsivilkęs Bergaudas debiutinėse rungtynėse surinko dvigubą dublį – 11 taškų (3/5 dvit.), 11 atkovotų kamuolių ir 17 efektyvumo balų.

Šiame susitikime šeimininkams nepadėjo Augustinas Mikštas ir Domas Uosis, o marijampoliečiams – Dominykas Domarkas.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius (4/9 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud.) ir Eimantas Žilius (3/7 trit., 6/6 baud.) po 19, Evaldas Džiaugys 13 (4/9 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Šarūnas Vingelis 9, Gabrielius Čelka 8 (4/7 dvit., 6 atk. kam.), Kajus Leliukas 7.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Beliavičius 17 (5/11 trit.), Tautvydas Kliučinykas 15 (3/7 dvit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Vytautas Šulskis 14 (3/10 dvit., 8/11 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Giedrius Bergaudas (1/5 trit., 11 atk. kam.) ir Domantas Vilys (4 rez. perd.) po 11, Žygimantas Šimonis 9.

"Šilutė" 92:81 Joniškio "Delikatesas"

Kauno r. "Atletas" 77:82 Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis"

Vilkaviškio "Perlas" 80:61 "Telšiai"

Vilniaus "Rytas-2" 76:97 Ukmergės "Stekas"

Jurbarko "Jurbarkas-Karys" 78:76 Kauno "Žalgiris-2"