Žalgiriečiai pratęsė „Vyčio-VDU“ nesėkmių seriją (Kiti rezultatai)

Šakių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo „7bet-NKL“ čempionate. Šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22, 28:25) turėjo pripažinti Kauno „Žalgirio-2“ (15-17) pranašumą ir suklupo 4 kartą iš eilės.

Rungtynes sėkmingiau pradėję šeimininkai per pirmąsias tris minutes varžovams leido pelnyti vos 2 taškus, o pirmąjį kėlinį užbaigė turėdami devynių taškų persvarą (25:16).

Įpusėjus antrajam ketvirčiui Alekso Bieliausko nesportinė pražanga davė startą „Vyčio-VDU“ spurtui – Titas Januševičius realizavo baudų metimus, o Augustino Mikšto du pataikyti tritaškiai iš eilės leido svečiams išsiveržti į priekį (39:38).

Vis dėlto atsilaikę žalgiriečiai ilgąją pertrauką sutiko pirmaudami 5 taškais (47:42).

Antroje rungtynių pusėje šakiškiams nepavyko sumažinti deficito, o šeimininkai į paskutinį kėlinį iškeliavo susigrąžinę dviženklį pranašumą (69:59).

Tritaškiu lemiamą ketvirtį pradėję kauniečiai uždavė toną iki rungtynių pabaigos – į atlapus bandęs kabintis „Vytis-VDU“ to padaryti neįstengė ir nors deficitą aptirpdė, „Žalgiris-2“ šventė pergalę – 94:87.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Matas Vokietaitis – per 28 minutes jaunuolis pelnė 20 taškų (8/12 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 24 efektyvumo balus.

Šakių ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Eimantas Žilius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 20 taškų (8/10 dvit., 4/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai ir 25 efektyvumo balai.

„Žalgiriui-2“ nepadėjo Vytautas Žygas, o „Vyčiui-VDU“ – Kajus Leliukas.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis 20 (8/12 dvit., 8 atk. kam.), Dovydas Buika (6/6 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.) ir Emilis Bartninkas (3/5 trit.) po 13, Nedas Montvila 10 (2/3 trit.), Dovydas Butka 8 (2/7 trit.), Dominykas Butka 7.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas (5/9 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam.) ir Eimantas Žilius (8/10 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam., 25 naud.) po 20, Titas Januševičius 16 (4/6 dvit., 8/11 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Rokas Mačiulis 9 (2/4 trit.), Gabrielius Čelka 8.

"Telšiai" 95:85 "Jurbarkas-Karys"

Vilkaviškio "Perlas" 64:69 Palangos "Olimpas"

Kauno r. "Atletas" 56:65 Ukmergės "Stekas"

"Kretinga" 84:79 Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis"