Dramatišku stiliumi triumfavęs „Jurbarkas-Karys“ priartėjo prie NKL pusfinalio

Nuotr. Jurbarkas-Karys / NKL

„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19, 23:24, 37:33) dramatiškai palaužė Šakių „Vytį-VDU“.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių jurbarkiečiai yra priekyje 2-1. Ketvirtasis komandų susidūrimas kovo 22 d. 18 val. kelsis į Šakius.

Po išmesto ginčo kamuolio ekipos kovėsi itin atkakliai, o priekyje po pirmosios rungtynių pusės vieno metimo persvara buvo šeimininkai (44:41).

Visgi mačo nugalėtojas vėl sprendėsi lemiamomis akimirkomis kaip ir pirmajame susitikime.

Įpusėjus paskutiniam kėliniui aikštėje vyravo lygybė (82:82), bet „Jurbarko-Kario“ veteranai iniciatyvą perėmė į savo rankas.

Pražangą ties tritaškio linija išprovokavęs Mindaugas Lukauskis realizavo visas baudas, o Tomas Delininkaitis vėliau dar pridėjo tolimą šūvį (88:82).

Svečiai bandė priartėti ir po Eimanto Žiliaus dvitaškio sumažino deficitą (89:93), bet Delininkaitis turėjo dar vieną atsakymą iš toli (96:89).

Pasiduoti nesirengę šakiškiai tiksint paskutinei žaidimo minutei dar pabandė kabintis varžovams į atlapus. Gabrielius Čelka perėmė kamuolį ir greitu dėjimu vėl sumažino svečių deficitą iki 4 taškų (94:98).

Po minutės pertraukėlės abi komandos apsikeitė klaidomis, bet Delininkaitis prasiveržimu šeimininkus atitolino (100:94).

Visgi kitoje aikštės pusėje pražangą ties tritaškio linija išprovokavo Deividas Kumelis, kuris realizavo 1 baudą, bet specialiai prametė paskutinę ir po „Vyčio-VDU“ atkovoto kamuolio puolime įžaidėjas dar smeigė svarbų tritaškį palikdamas varžovams 7 sekundes (98:100).

Prie baudų metimų linijos stojęs Lukauskis pataikė abu kartus, Karolis Kokoška perėmė kamuolį ir jurbarkiečiai įsirašė antrąją pergalę šioje serijoje – 104:98.

Šeimininkų gretose nerungtyniavo Aidas Kavaliauskas ir Artūrs Pelšs, o svečiams nepadėjo Domas Uosis.