Triuškinamą persvarą iššvaistęs „Vytis-VDU“ išlygino ketvirtfinalio seriją

Nuotr. Vytis-VDU / NKL

Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18, 18:21, 30:21, 16:29) „Jurbarką-Karį“.

Ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių 2-2 išlyginę šakiškiai lemiamą akistatą žais kovo 25 d. 19 val. Jurbarke.

Po pertraukos šeimininkai pradėjo varžovų triuškinimą ir ketvirtojo kėlinio pradžioje įgijo rekordinį pranašumą (87:60), tačiau jurbarkiečiai buvo arti sensacijos.

Aštuonis taškus paeiliui pelnęs Mintautas Bulanovas likus 44 sekundėms priartino savo komandą iki vieno metimo (89:92), tačiau kitoje aikštės pusėje Deividas Kumelis išprovokavo pražangą ir sumetė baudas – 94:89.

Komandą gelbėti bandęs Mindaugas Lukauskis prametė tolimą metimą ir svečiai nebebandė prasižengti.

Taškas į tašką komandos žaidė pirmąsias 7 susitikimo minutes (20:18), tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje 10:0 spurtavę šeimininkai atsiplėšė į priekį dviženkle persvara (30:18).

Visgi pirmosios mačo pusės pabaigoje „Jurbarkas-Karys“ nubraukė deficitą iki vieno metimo (38:41), bet prieš keliaujant į ilgąją pertrauką „Vyčio-VDU“ krepšininkai atstatė solidesnį pranašumą (48:39).

Šeimininkų gretose įspūdingai rungtyniavo Titas Januševičius. Jis per 36 minutes pelnė 35 taškus (7/11 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 6/9 baudų metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 37 naudingumo balus.

Jurbarko ekipos gretose išsiskyrė Lukauskis, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 11 taškų (2/5 dvitaškiai, 1/8 tritaškiai, 4/5 baudų metimai), 10 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

Šeimininkai vertėsi be Domo Uosio ir Lauryno Klimo, o svečiai – be Aido Kavaliausko ir Artūrs Pelšs.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 35 (7/11 dvit., 5/10 trit., 6/9 baud., 6 atk. kam., 37 naud.), Augustinas Mikštas 22 (6/7 dvit., 2/4 trit.), Deividas Kumelis 13 (5/6 dvit., 0/5 trit., 5 rez. perd.), Eimantas Žilius 10 (8 atk. kam., 2 blok.), Gabrielius Čelka 9 (2/3 trit., 4 kld.).

„Jurbarkas-Karys“: Karolis Kokoška 25 (7/10 trit., 6 atk. kam.), Lukas Žukauskas 12 (2/6 trit.), Tomas Delininkaitis (2/4 trit.), Ignas Juškevičius (3/9 dvit., 5/6 baud.) ir Mindaugas Lukauskis (1/8 trit., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.) po 11, Mintautas Bulanovas 10 (2/5 trit., 4 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas 9 (4/8 dvit., 10 atk. kam.).