K. Maksvytis: „Padarysime išvadas ir žaisime toliau“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pergale pradėjo trumpą kontrolinių rungtynių ciklą prieš olimpinę atranką.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Vilniuje 92:86 (23:16, 27:23, 21:23, 21:24) pranoko Slovėnijos rinktinę.

Po mačo K. Maksvytis paskelbė galutinį dvyliktuką.

„Pradėjome rungtynes gerai, kontroliavome žaidimą, bet antroje mačo pusėje pralaimėjome trečią ir ketvirtą kėlinius. Reikia paminėti atkarpą, kai iššvaistėme 9-10 taškų ketvirto kėlinuko pradžioje.

Kokybės kažkiek trūko, tas yra normalu, nes pirmos rungtynės. Kas buvo gerai, tai žaidėjų energija. Puolime atkovojome net 20 kamuolių. Dabar padarysime išvadas ir žaisime toliau.

Mes į Slovėniją vešimės 12 žaidėjų. Labai gaila, bet atsisveikinome su Vaidu Kariniausku, Motiejumi Krivu, Roku Giedraičiu ir Eimantu Bendžiumi.

Dėl Giedraičio, tai šita pozicija yra perpildyta. Tiek Edgaras Ulanovas, Tiek Arnas Butkevičius. Praktiškai ir Sirvydis su Grigoniu gali žaisti trečioje pozicijoje. Pasirinkome šiuos žaidėjus, nelengvas sprendimas, bet reikėjo jį padaryti“, - kalbėjo K. Maksvytis.