M. Šernius: „Serbių patirtis lemiamais momentais davė savo“ (VIDEO)

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė Europos čempionato atrankos rungtynėse Stambule, 71:82 (14:14, 13:25, 22:27, 22:16) turėjo pripažinti Serbijos rinktinės pranašumą.Po mačo rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius kalbėjo:

„Pirmiausia, aišku, reikia pasveikinti Serbijos rinktinę su šia pergale, džiaugiuosi, kad keturis kėlinius rodėme charakterį, kuris mums vis padėjo sugrįžti į rungtynes. Moterų krepšinyje penkiolika taškų yra niekas ir likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos vis dar tikėjau pergale. Džiaugiuosi, kad žaidė praktiškai visos krepšininkės. Jaučiau labai didelį palaikymą nuo suolo ir aikštelėje buvo tinkamas susikaupimas, bet serbių patirtis – daug sužaistų čempionatų, daug svarbių rungtynių – dėl to jos lemiamu momentu sumetė sunkius metimus, kas buvo mūsų planuota rizika, tačiau šioje vietoje mums tikrai nepavyko.

Jos pataikė, mes galėjome geresniu procentu pataikyti ir galbūt viskas būtų pakrypę į kitą pusę. Labai džiaugiuosi taip pat ir Justės Jocytės pasirodymu, tikrai keturiolikos metų krepšininkė, nors ir turėdama čiurnos skausmus, sukandus dantis šiandien davė apčiuopiamos naudos, ypač sunkiais momentais. Tai yra krepšininkė, kuri ateityje padės moterų rinktinei ir tikrai ji buvo šviesulys šiandienos rungtynėse“, – teigė vyriausiasis Lietuvos moterų krepšinio rinktinės treneris Mantas Šernius.Krepsinionamai.lt