Lietuvos moterų rinktinė Europos čempionato atranką baigė pralaimėjimu

FIBA nuotr.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė pralaimėjimu baigė Europos čempionato atrankos turnyrą. Manto Šerniaus auklėtinės paskutinėse E grupės rungtynėse 61:96 (18:26, 15:34, 11:22, 17:14) nusileido Serbijos rinktinei, kuri turnyrą baigė be pralaimėjimų.

Susitikimą užtikrintai pradėjo Serbijos krepšininkės, kurios greitai įgijo dviženklį pranašumą (7:18). Lietuvės tuomet atsakė trimis tolimais metimais ir sumažino deficitą (16:22).

Antrajį kėlinį varžovės pradėjo spurtu 15:0, o lietuvės pirmuosius taškus pelnė sužaidus tik 6 minutes, kai dvitaškį su pražanga pelnė Kamilė Nacickaitė (21:43). Po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė 27 taškai (33:60).

Antroji susitikimo dalis buvo formalumas abiems ekipoms. Serbijos krepšininkės dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

LIETUVA: Gabrielė Šulskė 15 taškų, Kamilė Nacickaitė 13 taškų, Laura Miškinienė (7 at. kam.) ir Giedrė Labuckienė (6 at. kam.) po 8 taškus.  Justė Jocytė 6 taškai, Daugilė Šarauskaitė 5 taškai.

SERBIJA: J.Brooks ir A.Crvendakič po 15 taškų, Y.Anderson (8 rez. perd.) ir J.Nogič po 13 taškų.