Atgarsiai po išvargtos pergalės: „Nepilkim žibalo, geriau pamakaluokim!“ (Visos reakcijos)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė vasario 22 d. (pirmadienį) Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje žaidė 2022 metų Europos čempionato atrankos etapo C grupės paskutiniojo – šeštojo turo – rungtynes su Danijos komanda, nugalėjo varžovus 77:76 (25:19, 16:18, 17:23, 19:16) ir pateko į Europos pirmenybes.

Po mačo kviečiame pažiūrėti į gražiausius epizodus:

Po rungtynių internete pasipylė reakcijos ir komentarai. Štai „Krepšinio istorijos“ juokavo, jog Lietuvos krepšininkai buvo per vieną bloką nuo draugiškų rungtynių su Latvijos rinktine ciklo.

„Lietuvos krepšinio rinktinė buvo per vieną bloką nuo draugiškų rungtynių su Latvijos rinktine ciklo. Bet nepilkim žibalo, geriau pamakaluokim!“, - rašė „Krepšinio istorijos“.

Taip pat kviečiame prisiminti D. Maskoliūno minutės pertraukėlė ir jo frazė - „Kažką pamakaluojam”:

Sveikinimus perdavė ir garsus televizijos komentatorius Vaidas Čeponis. Kviečiame paskaityti (Tekstas neredaguotas):

„Pagaliau palaužėm galinguosius danus! Valio, draugai! Einam švęst!

Antradienį, 12 val., apie Lietuvos rinktinės “nuostabú” žaidimá kalbėsime "Delfi" laidoje“, - rašė V. Čeponis.