K. Maksvytis: „Dabar labiau žiūrėsime į pagrindinius žaidėjus, jų minutes ir formą“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsia pasiruošimą pasaulio čempionato atrankai bei Europos čempionatui.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Alytuje po įtemptos kovos 90:88 (22:19, 23:16, 28:27, 17:26) įveikė Estijos nacionalinę komandą ir iškovojo antrąją pergalę kontrolinių rungtynių cikle.

Po mačo rinktinės vyr. treneris K. Maksvytis teigė, kad šiam mačui pritrūko progreso.

„Iškovojome pergalę, bet norėjosi matyti didesnį progresą nuo pirmųjų rungtynių. Negaliu pasakyti, kad viskas buvo blogai. Buvo ir gerų atkarpų, tačiau jų neišlaikėme.

Didžiausi priekaištai keliauja gynybai. Žinome, kad estai gerai meta tritaškius ir jų įmetė 14. Buvo keli momentai, kur galėjome subauduoti. O dar 16 puolime atsikovotų jų kamuolių. Šie dalykai blogi.

Šįkart priešininkus pavyko paspausti ir perimti kamuolius. Faktas, kad progreso norėtųsi didesnio.

Kalbant apie Joną Valančiūną ir Domantą Sabonį, kelias rungtynes sužaidėme be jų, dabar reikės išmokti žaisti su jais. Dabar labiau žiūrėsime į pagrindinius žaidėjus, jų minutes ir formą“, - kalbėjo K. Maksvytis.