Prie rinktinės prisijungsiantis D. Songaila: atiduoti tą duoklę yra malonu (VIDEO)

Prie rinktinės prisijungsiantis D. Songaila: atiduoti tą duoklę yra malonu (VIDEO)

LKF nuotr.

Prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerių štabo prisijungsiantis Darius Songaila vadovaus į pirmąjį nacionalinės rinktinės pasirengimo etapą susirinksiantiems krepšininkams.Planuojama rinktinės stovyklos pradžia – liepos 12 d., o kvietimai dalyvauti išsiųsti 13-kai krepšininkų.

„Daug metų atstovavau Lietuvos rinktinei kaip žaidėjas, o dabartinė karjera pakrypo treniravimo linkme. Prisidėti prie rinktinės ir atiduoti tą duoklę iš trenerio pusės yra tikrai malonu, – kalbėjo NBA klube San Antonio „Spurs” trenerio asistentu dirbantis Darius Songaila. – Ačiū už galimybę ir mielai prisidėsiu prie vyrų rinktinės, ambasadoriaus, bendravimo su žaidėjais, esančiais Amerikoje, vaidmenyje.”

Songaila džiaugėsi ir „Spurs” klubo vadovybės palaikymu bei sudaryta galimybe prisijungti prie Lietuvos rinktinės: „Tai buvo perkalbėta su Popovichiumi, žino visa organizacija – savininkai ir generalinis direktorius. Jie labai paskatino, išleido ir labai džiaugiasi, kad gavau tokią galimybę.“


Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pirmojo pasirengimo etapo žaidėjų sąrašas.
„Džiaugiamės, kad Darius Songaila sutiko padėti ir tiek prisijungti prie Lietuvos vyrų rinktinės trenerių štabo, tiek ir padėti plėtojant federacijos veiklas Jungtinėse Amerikos Valstijose, – pažymėjo LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. – Pasirengimo pasaulio krepšinio čempionatui plane ypatingą vietą užims pirmasis etapas, kurio metu norėsim, kad Darius Songaila surinktų informaciją apie geriausiai pasiruošusius žaidėjus, galinčius papildyti pagrindinį rinktinės penkioliktuką.”

Planuojama, jog pirmojo pasirengimo etapo metu Lietuvos vyrų rinktinė sužais keletą kontrolinių rungtynių, o vėliau trenerių štabas nuspręs, kurie žaidėjai toliau tęs pasiruošimą FIBA pasaulio pirmenybėms.Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pirmojo pasirengimo etapo žaidėjų sąrašas:

Augustas Marčiulionis (193 cm, 21 m.)
Mantas Rubštavičius (198 cm, 21 m.)
Arnas Beručka (196 cm, 296 m.)
Deividas Sirvydis (204 cm, 22 m.)

Ignas Sargiūnas (193 cm, 23 m.)
Arnoldas Kulboka (206 cm, 25 m.)
Gytis Nemeikša (201 cm, 21 m.)
Matas Jogėla (201 cm, 24 m.)
Dovydas Butka (202 cm, 19 m.)
Marekas Blaževičius (209 cm, 21 m.)

Lukas Uleckas (199 cm, 23 m.)
Ąžuolas Tubelis (205 cm, 21 m.)
Danielius Lavrinovičius (206 cm, 24 m.)

LTU.Basketball

Video rekomendacijos: