K. Maksvytis: „Čempionatą pasitinkame pakiliomis nuotaikomis“ (VIDEO)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Taivane trenksmingai užbaigė pasiruošimą pasaulio čempionatui.

Kazio Maksvyčio vyrai Naujajame Taipėjuje 93:69 (30:12, 31:14, 15:22, 17:21) sutriuškino iki tol nepralaimėjusios kaimyninės Latvijos rinktinę.

Po mačo rinktinės vyr. treneris K. Maksvytis pasidžiaugė savo auklėtinių rodytu žaidimu.

„Prieš kontrolines rungtynes tikiesi visko. Buvome pasiruošę įvairiems scenarijams. Rungtynės buvo neblogos, , su gera energija. Kažkiek galime prisikabinti prie blogos trečio kėlinio pradžios, atkovotų kamuolių bei paskutinės rungtynių atkarpos, po kurios leidome varžovams priartėti. Kita vertus, natūralu, kad susikrovus didelį pranašumą komanda kažkiek atsipalaidavo, nors ir prašėme to išvengti.

Puolimas visų rungtynių metu tenkino. Gerai dalijomės kamuoliu, gerai pataikėme. Gynyboje gerai gynėmės atkarpomis: ypač džiugino atkarpa nuo pirmo kėlinio vidurio iki antro pabaigos. Vėl kažką pasibandėme iš naujo, parotavome minutes, negavome traumų. Čempionatą pasitinkame pakiliomis nuotaikomis.

Kalbant apie Grybauskaitės vizitą, tai sužinojome prieš kelias dienas. Kai toks žmogus aplanko, negalime nereaguoti. Tokie apsilankymai įkvepia, džiaugiamės, kad ji atėjo pas mus. Kiek yra tekę pajusti iš savo patirties, svetur lietuviai labiau susivienija nei būdami Lietuvoje“, – sakė K. Maksvytis.