B. Bogdanovičius: „Jaunas visuomet pralaimėdavau prieš Lietuvą, todėl labai jaudinausi“

B. Bogdanovičius: „Jaunas visuomet pralaimėdavau prieš Lietuvą, todėl labai jaudinausi“

FIBA nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei nepavyko prasimušti tarp keturių geriausių planetos komandų.



Kazio Maksvyčio auklėtiniai pasaulio čempionato ketvirtfinalyje 68:87 (25:24, 13:25, 17:24, 13:24) neprilygo Serbijos rinktinei ir nebepretenduoja į turnyro medalius.

Tuo metu serbus į pergalę vedė Bogdanas Bogdanovičius, kuris surinko 21 tašką.

Jis po mačo pergalę skyrė inkstą praradusiam komandos draugui.


„Jausmas nuostabus. Noriu papasakoti jums istoriją iš šio ryto. Mūsų komandos draugas, kuris vis dar yra su mumis, Boriša Simaničius, suteikė mums neįtikėtinos energijos.

Vakar buvome nervingi, kėlėmės iš vieno viešbučio į kitą, aš pats buvau labai nervingas. Kai buvau jaunas visuomet pralaimėdavau prieš Lietuvą, todėl labai jaudinausi.

Ryte po ilgo susitikimo pamačiau žinutę iš Borišos, jis rašė, kad jam viskas gerai ir prašė mūsų laimėti. Tai, kad jis galvoja apie mus po visko, kas nutiko jam... Jis mus suvienijo, jis nuostabus. Ši pergalė yra jam“, – pasakojo serbas.

Krepsniozinios.lt

Video rekomendacijos: