Užtikrintai Stambulo derbį laimėję Š. Jasikevičiaus auklėtiniai nutraukė pralaimėjimų seriją

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo Stambulo derbį ir nutraukė keturių pralaimėjimų paeiliui seriją, rašo Sarunas13lt.blogspot.com.

"Fenerbahce" ekipa ketvirtadienio vakarą "Ulker Sports" arenoje 87:66 užtikrintai nugalėjo Stambulo "Besiktas" komandą ir vietinėse pirmenybėse iškovojo 22-ąją pergalę.

"Feneris" šiuo metu Turkijos čempionate žengia antroje turnyrinės lentelės vietoje, o iki reguliariojo sezono pabaigos lieka sužaisti vos trejas rungtynes.

Šį šeštadienį Šaro komanda savo aikštėje sužais dar vieną Stambulo derbį prieš "Darussafaka" ekipą. Kitą savaitę startuoja Eurolygos atkrintamosios varžybos.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 min. Papagiannis padidino "Fenerio" persvarą iki 8 taškų (20:12), tačiau varžovai atsakė 5 taškais be atsako ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (20:17). Po pirmojo kėlinio 25:21 pirmavo šeimininkai.

Antrajame kėlinyje sužaidus daugiau, nei 3 min. Biberovičius pelnė 4 taškus paeiliui ir sukrovė "Fenerbahce" ekipai dviženklę persvarą (34:24). Netrukus Šaro auklėtiniai spurtavo 9:2 ir pranašumas šoktelėjo iki 17 taškų (43:26). Pirmąją mačo pusę dėjimu užbaigė Papagiannis 48:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Mahmutoglu dvitaškio su pražanga "Fenerbahce" persvara siekė daugiau, nei 20 taškų (51:30). Įpusėjus kėliniui "Besiktas" pavyko sumažinti deficitą iki 15 taškų (56:41), tačiau kėlinio pabaigoje "Feneris" vėl susigrąžino solidžią persvarą (68:46).

Ketvirtajame kėlinyje Papagiannio tolimi metimai toliau neleido varžovams priartėti (78:54), o galiausiai pasiekė užtikrintą pergalę 87:66.

Stambulo "Fenerbahce": Scottie Wilbekinas 18, Melihas Mahmutoglu ir Georgios Papagiannis 12, Tarikas Biberovičius 11, Sertačas Šanli ir Šehmusas Hazeras 9, Marko Guduričius 6, Nickas Calathesas 5, Mertas Eksioglu 3, Nigelis Hayesas-Davisas 2 taškai;

Stambulo "Besiktas": Jonahas Mathewsas 17, Mattas Mitchellas 15, Derekas Needhamas ir Angelas Delgado 8, Marko Simonovičius ir Berkas Ugurlu 5, Sametas Yigitoglu ir Yigitas Arslanas 3, Keremas Konanas 2 taškai;