„Barcelona“ po pratęsimo įveikė „Gran Canaria“ (Laimėjo ir M. Jogėlos bei M. Sajaus klubas)

Pergalę Ispanijos čempionate iškovojo „Barcelona“ su Roku Jokubaičiu. Ji namuose po pratęsimo 95:89 (16:17, 17:20, 17:28, 15:27) pranoko Las Palmo „Gran Canaria“ krepšininkus.

Nugalėtojams R. Jokubaitis per 8 minutes pelnė 4 taškus ir surinko 3 naudingumo balus.

Nicolas Laprovittola per 24 minutes surinko 29 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Jabari Parkeris pridėjo 15 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir išdalino 3 rezultatyvius perdavimus.

Varžovų gretose Ethanas Happas – per 29 minutes pelnė 24 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 29 (6 atk. kam.), Jabari Parkeris 15, Janas Vesely 11.

„Gran Canaria“: Ethanas Happas 24 (7 atk. kam.), Nicolasas Brussino 14, Pierre'as Pelosas 13 (7 atk. kam.), Jovanas Kljajičius 10.

Katalonai Ispanijos čempionate užima trečią vietą.

***

Kitose rungtynėse pergalę šventė Mato Jogėlos ir Martyno Sajaus atstovaujama Lugo „Breogan“ ekipa. Ji 76:54 (26:13, 11:18, 22:9, 17:14) sutriuškino Tenerifės „Lenovo“ klubą.

M. Jogėla per 19 minučių pelnė 5 taškus ir atkovojo 6 kamuolius

Tuo tarpu M. Sajus žaidė tik 3 minutes ir taškų nepelnė, bet atkovojo 1 kamuolį.