Serbijos lygos finalo starte – dramatiška rezultatyvaus R. Giedraičio ekipos pergalė

Aba-liga nuotr.

Dramatišką pergalę pirmajame Serbijos pirmenybių mače iškovojo Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado "Crvena Zvezda".

Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai namie 89:88 (31:24, 20:28, 26:21, 12:15) palaužė Belgrado "Partizan" krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei rezultatas buvo lygus, tačiau apčiuopiamesnę persvarą šeimininkams galėjęs suteikti Luka Mitrovičius iš keturių baudų metimų realizavo tik du – 89:87. Buvęs žalgirietis Zachas LeDay tik sušvelnino rezultatą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs R.Giedraitis per 21 minutę įmetė 12 taškų (3/4 dvit., 2/6 trit.), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, triskart pažeidė taisykles ir užfiksavo 12 efektyvumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik atitinkamai 23 ir 18 taškų surinkę Dejanas Davidovacas (7/9 dvit., 9 atk. kam., 2 bl., 34 naud. b.) ir Yago Dos Santosas (4/7 trit., 7 rez. pertd., 25 naud. b.), 12 pridėjo L.Mitrovičius, 11 – Nemanja Nedovičius.

Pralaimėjusiems Aleksa Avramovičius (3/6 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 29 naud. b.) pelnė 20, Danilo Andjušičius (4/9 trit.) – 17, Jaleenas Smithas (2/3 trit.) – 14, Kevinas Punteris– 12, Mateuszas Ponitka – 9, Z.LeDay (1/5 dvit., 6 atk. kam., 4 kl.) – 8 taškus.

Priminsime, kad garsiojo Željko Obradovičiaus treniruojami "partizanai" Eurolygoje liko visai šalia įkrintamųjų varžybų, o Adrijos lygos finale nusileido dabartiniams varžovams.