„Bayern“ pagaliau triumfavo Vokietijoje, čempionu tapo ir būsimas „Žalgirio“ gynėjas

Vokietijos pirmenybių finale susitiko au Eurolygos atstovai, o pagaliau triumfavo Miuncheno "Bayern".

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 88:82 (22:21, 22:25, 21:6, 23:30) palaužė Berlyno ALBA krepšininkus ir seriją laimėjo 3:1.

Bavarai paskutinį kartą Bundeslygoje triumfavo 2019 metais.

Aikštės šeimininkai į duobę krito po ilgosios pertraukos, kai trečią ketvirtį pralaimėjo net 6:21. Lemiamame kėlinyje Israelio Gonzalezo kariauna perėmė iniciatyvą į savo rankas bei pačioje jo pabaigoje dukart galėjo išlyginti arba persverti rezultatą.

Mačo herojumi tapo Carsenas Edwardsas, kurio sąskaitoje – 29 taškai (7/10 trit.) ir 28 efektyvumo balai.

Po 10 taškų pridėjo Devinas Bookeris (9 atk. kam.) ir Leandro Bolmaro (2/6 trit.), 9 – Serge Ibaka (5 atk. kam., 2 bl.).

Kauno "Žalgirio" viliojamas bei po traumos atsigaunantis Sylvainas Francisco per 7 minutes įmetė 7 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė bei prarado po 2 kamuolius ir užfiksavo 6 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Sterlingas Brownas (4/7 trit., 6 atk. kam. 6 rez. perd., 28 naud. b.) pelnė 25, Yanni Wetzellis – 11, Johannesas Thiemannas (10 atk. kam., 4 kl.) – 9 taškus.